ENG · Клуб

Crystal Palace ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,935 усі починають із 1500
Пік 2,100 досягнуто 27 вер 2025
Місце #54 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,979 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 782 228 29.2%
Premier League 621 162 26.1%
FA Cup 294 75 25.5%
League Cup 211 48 22.8%
Club Friendlies 50 13 26.0%
UEFA Conference League 17 4 23.5%
UEFA Europa League 3 1 33.3%
FA Community Shield 1 1 100.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 48 10 20.8% 12
2025 59 17 28.8% 12
2024 49 15 30.6% 5
2023 52 16 30.8% 7
2022 55 16 29.1% 5
2021 44 12 27.3% 10
2020 36 9 25.0% 14
2019 43 10 23.3% 11
2018 48 9 18.8% 12
2017 48 10 20.8% 13
2016 49 12 24.5% 7
2015 47 7 14.9% 15
2014 42 12 28.6% 8
2013 43 10 23.3% 12
2012 52 19 36.5% 8
2011 53 14 26.4% 6
2010 52 14 26.9% 11
2009 49 16 32.7% 7
2008 50 14 28.0% 5
2007 48 15 31.3% 6
2006 51 15 29.4% 7
2005 48 11 22.9% 7
2004 44 10 22.7% 7
2003 54 16 29.6% 7
2002 51 15 29.4% 9
2001 54 12 22.2% 8
2000 54 18 33.3% 5
1999 52 19 36.5% 6
1998 50 10 20.0% 15
1997 46 14 30.4% 8
1996 54 17 31.5% 8
1995 57 17 29.8% 9
1994 50 13 26.0% 12
1993 31 5 16.1% 8
1992 7 2 28.6% 2
1991 9 5 55.6% 2
1990 12 3 25.0% 4
1989 5 1 20.0% 2
1988 4 0 0.0% 3
1987 5 0 0.0% 3
1986 5 2 40.0% 1
1985 6 2 33.3% 2
1984 7 3 42.9% 1
1983 6 1 16.7% 2
1982 10 2 20.0% 3
1981 5 0 0.0% 4
1980 7 3 42.9% 2
1979 7 2 28.6% 3
1978 5 2 40.0% 1
1977 6 2 33.3% 2
1976 12 3 25.0% 5
1975 6 1 16.7% 4
1974 6 1 16.7% 4
1973 5 2 40.0% 1
1972 3 1 33.3% 1
1971 5 2 40.0% 1
1970 10 3 30.0% 2
1969 7 3 42.9% 1
1968 6 1 16.7% 4
1967 2 0 0.0% 1
1966 2 0 0.0% 1
1965 5 0 0.0% 4
1964 4 1 25.0% 2
1963 3 0 0.0% 3
1962 5 1 20.0% 2
1961 3 0 0.0% 3
1960 5 1 20.0% 2
1959 4 1 25.0% 1
1958 5 2 40.0% 1
1957 3 0 0.0% 2
1956 3 1 33.3% 1
1955 2 1 50.0% 1
1954 2 0 0.0% 2
1953 1 0 0.0% 1
1952 3 1 33.3% 2
1951 1 0 0.0% 1
1950 1 0 0.0% 1
1949 1 0 0.0% 1
1948 2 0 0.0% 1
1947 3 0 0.0% 2
1946 3 2 66.7% 1
1938 4 2 50.0% 1
1937 3 1 33.3% 2
1936 2 1 50.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1934 3 0 0.0% 2
1933 2 0 0.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 6 2 33.3% 2
1930 3 0 0.0% 2
1929 5 2 40.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1927 3 1 33.3% 1
1926 6 2 33.3% 3
1925 2 0 0.0% 2
1924 6 3 50.0% 2
1923 1 0 0.0% 1
1922 3 1 33.3% 1
1921 2 0 0.0% 2
1920 1 0 0.0% 1
1915 2 1 50.0% 1
1914 2 0 0.0% 2
1913 3 0 0.0% 3
1912 4 2 50.0% 1
1911 1 0 0.0% 1
1910 1 0 0.0% 1
1909 4 2 50.0% 1
1908 3 0 0.0% 3
1907 7 3 42.9% 1
1906 3 2 66.7% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 578 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Crystal Palace зіграла внічию 143 разів, а модель очікувала 143,2 саме за цими матчами — приблизно на 0 менше, або 0,0 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 143,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.