ENG · Клуб

Crewe Alexandra ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,515 усі починають із 1500
Пік 1,660 досягнуто 12 кві 2003
Місце #2,135 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,931 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 598 131 21.9%
League Two 553 142 25.7%
Championship 368 89 24.2%
FA Cup 253 59 23.3%
League Cup 154 35 22.7%
Club Friendlies 5 2 40.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 42 14 33.3% 7
2025 50 13 26.0% 11
2024 46 15 32.6% 6
2023 54 20 37.0% 12
2022 47 9 19.2% 18
2021 52 15 28.8% 8
2020 38 8 21.1% 10
2019 49 11 22.5% 11
2018 48 8 16.7% 12
2017 52 7 13.5% 19
2016 51 18 35.3% 7
2015 48 10 20.8% 9
2014 50 12 24.0% 9
2013 48 11 22.9% 7
2012 51 15 29.4% 8
2011 52 6 11.5% 14
2010 45 16 35.6% 8
2009 49 10 20.4% 21
2008 51 11 21.6% 16
2007 48 12 25.0% 9
2006 48 9 18.8% 19
2005 50 18 36.0% 7
2004 49 12 24.5% 8
2003 51 13 25.5% 9
2002 52 11 21.2% 13
2001 52 17 32.7% 7
2000 51 8 15.7% 15
1999 52 14 26.9% 6
1998 53 8 15.1% 18
1997 51 12 23.5% 12
1996 55 4 7.3% 25
1995 51 11 21.6% 9
1994 50 10 20.0% 15
1993 26 5 19.2% 8
1992 8 1 12.5% 4
1991 10 1 10.0% 4
1990 8 1 12.5% 6
1989 8 2 25.0% 3
1988 5 2 40.0% 2
1987 3 1 33.3% 2
1986 3 1 33.3% 2
1985 5 1 20.0% 4
1984 3 0 0.0% 3
1983 5 0 0.0% 5
1982 4 2 50.0% 1
1981 3 1 33.3% 2
1980 3 1 33.3% 1
1979 3 0 0.0% 3
1978 6 0 0.0% 6
1977 5 2 40.0% 1
1976 5 2 40.0% 2
1975 6 0 0.0% 6
1974 6 2 33.3% 2
1973 5 2 40.0% 1
1972 3 0 0.0% 3
1971 2 0 0.0% 2
1970 5 2 40.0% 2
1969 4 2 50.0% 1
1968 6 2 33.3% 3
1967 5 1 20.0% 2
1966 7 2 28.6% 2
1965 5 1 20.0% 3
1964 2 0 0.0% 2
1963 3 1 33.3% 1
1962 4 1 25.0% 2
1961 7 1 14.3% 3
1960 10 4 40.0% 2
1959 3 1 33.3% 1
1958 2 1 50.0% 1
1957 1 0 0.0% 1
1956 2 1 50.0% 1
1955 2 1 50.0% 1
1954 1 0 0.0% 1
1953 3 1 33.3% 2
1952 1 0 0.0% 1
1951 1 0 0.0% 1
1950 3 1 33.3% 1
1949 6 3 50.0% 1
1948 4 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1945 2 0 0.0% 2
1938 3 1 33.3% 2
1937 4 1 25.0% 1
1936 5 2 40.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1934 1 0 0.0% 1
1933 1 0 0.0% 1
1932 2 0 0.0% 2
1931 2 1 50.0% 1
1930 2 0 0.0% 2
1929 2 0 0.0% 2
1928 3 0 0.0% 2
1927 4 1 25.0% 2
1926 2 0 0.0% 2
1925 4 2 50.0% 1
1912 3 2 66.7% 1
1911 2 0 0.0% 2
1907 2 1 50.0% 1
1906 2 1 50.0% 1
1896 1 0 0.0% 1
1892 2 1 50.0% 1
1891 1 0 0.0% 1
1889 2 1 50.0% 1
1888 3 0 0.0% 3
1887 4 1 25.0% 2
1886 2 0 0.0% 2
1885 4 2 50.0% 1
1884 2 0 0.0% 2
1883 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 577 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Crewe Alexandra зіграла внічию 148 разів, а модель очікувала 158,0 саме за цими матчами — приблизно на 10 менше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 155,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.