ENG · Клуб

Coventry City ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,887 усі починають із 1500
Пік 1,896 досягнуто 25 сер 2026
Місце #81 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,912 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 782 212 27.1%
Premier League 321 99 30.8%
League One 310 88 28.4%
FA Cup 257 58 22.6%
League Cup 179 26 14.5%
League Two 46 9 19.6%
Club Friendlies 12 4 33.3%
Inter-Cities Fairs Cup 4 0 0.0%
FA Community Shield 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 6 16.2% 13
2025 54 11 20.4% 16
2024 55 12 21.8% 12
2023 49 19 38.8% 5
2022 50 14 28.0% 6
2021 51 12 23.5% 11
2020 40 15 37.5% 5
2019 48 17 35.4% 5
2018 51 9 17.7% 10
2017 50 9 18.0% 8
2016 52 13 25.0% 9
2015 50 18 36.0% 6
2014 50 15 30.0% 6
2013 49 11 22.5% 7
2012 53 13 24.5% 11
2011 49 16 32.7% 6
2010 49 14 28.6% 10
2009 50 15 30.0% 8
2008 53 16 30.2% 8
2007 50 10 20.0% 10
2006 49 9 18.4% 16
2005 51 16 31.4% 10
2004 52 12 23.1% 15
2003 51 19 37.3% 7
2002 49 9 18.4% 11
2001 48 10 20.8% 11
2000 46 7 15.2% 21
1999 43 10 23.3% 7
1998 45 15 33.3% 8
1997 47 16 34.0% 8
1996 45 18 40.0% 7
1995 48 15 31.3% 8
1994 47 12 25.5% 9
1993 25 9 36.0% 4
1992 4 1 25.0% 2
1991 9 2 22.2% 4
1990 9 2 22.2% 4
1989 5 0 0.0% 4
1988 5 0 0.0% 3
1987 10 2 20.0% 4
1986 6 1 16.7% 3
1985 6 1 16.7% 2
1984 6 2 33.3% 2
1983 6 2 33.3% 2
1982 7 2 28.6% 4
1981 8 2 25.0% 5
1980 9 2 22.2% 3
1979 5 2 40.0% 1
1978 2 0 0.0% 1
1977 6 1 16.7% 2
1976 6 1 16.7% 3
1975 5 1 20.0% 2
1974 8 3 37.5% 2
1973 9 2 22.2% 4
1972 4 0 0.0% 2
1971 2 0 0.0% 1
1970 11 2 18.2% 4
1969 3 0 0.0% 2
1968 8 3 37.5% 1
1967 2 0 0.0% 1
1966 7 2 28.6% 2
1965 5 1 20.0% 2
1964 4 0 0.0% 4
1963 10 2 20.0% 4
1962 5 1 20.0% 3
1961 4 0 0.0% 3
1960 4 0 0.0% 4
1959 2 1 50.0% 1
1958 2 0 0.0% 2
1957 2 0 0.0% 2
1956 1 0 0.0% 1
1955 3 1 33.3% 1
1954 2 0 0.0% 2
1953 2 0 0.0% 1
1952 5 1 20.0% 2
1951 1 0 0.0% 1
1950 1 0 0.0% 1
1949 1 0 0.0% 1
1948 2 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
1946 2 0 0.0% 2
1939 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 3 0 0.0% 3
1935 3 1 33.3% 1
1934 2 0 0.0% 2
1933 2 0 0.0% 2
1932 4 2 50.0% 1
1931 2 1 50.0% 1
1930 4 1 25.0% 1
1929 3 1 33.3% 2
1928 1 0 0.0% 1
1927 2 1 50.0% 1
1926 3 1 33.3% 1
1925 2 0 0.0% 1
1920 2 1 50.0% 1
1913 2 1 50.0% 1
1912 2 0 0.0% 2
1911 4 1 25.0% 2
1910 4 0 0.0% 4
1908 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 587 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Coventry City зіграла внічию 155 разів, а модель очікувала 162,0 саме за цими матчами — приблизно на 7 менше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 156,6 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.