ENG · Клуб

Colchester United ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,463 усі починають із 1500
Пік 1,673 досягнуто 30 гру 2006
Місце #12,884 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,853 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 736 210 28.5%
League Two 686 208 30.3%
FA Cup 195 45 23.1%
League Cup 137 25 18.3%
Championship 92 26 28.3%
Club Friendlies 7 1 14.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 40 10 25.0% 7
2025 49 16 32.7% 7
2024 46 24 52.2% 6
2023 50 11 22.0% 10
2022 52 11 21.2% 10
2021 49 17 34.7% 6
2020 37 14 37.8% 8
2019 50 14 28.0% 9
2018 48 14 29.2% 10
2017 50 13 26.0% 6
2016 50 14 28.0% 7
2015 53 9 17.0% 11
2014 49 11 22.5% 9
2013 47 13 27.7% 11
2012 49 17 34.7% 10
2011 54 14 25.9% 11
2010 47 15 31.9% 8
2009 49 11 22.5% 14
2008 48 11 22.9% 9
2007 47 16 34.0% 6
2006 52 10 19.2% 9
2005 52 18 34.6% 7
2004 56 17 30.4% 16
2003 50 14 28.0% 10
2002 47 15 31.9% 6
2001 52 13 25.0% 12
2000 51 10 19.6% 11
1999 49 15 30.6% 8
1998 48 12 25.0% 9
1997 51 16 31.4% 11
1996 54 23 42.6% 6
1995 46 13 28.3% 11
1994 49 14 28.6% 15
1993 23 3 13.0% 14
1992 5 2 40.0% 2
1991 2 2 100.0% 0
1990 3 1 33.3% 1
1989 7 1 14.3% 4
1988 6 2 33.3% 2
1987 4 0 0.0% 4
1986 5 2 40.0% 2
1985 3 0 0.0% 3
1984 6 1 16.7% 2
1983 7 1 14.3% 4
1982 7 2 28.6% 2
1981 9 2 22.2% 4
1980 6 1 16.7% 3
1979 11 2 18.2% 4
1978 5 2 40.0% 1
1977 12 5 41.7% 2
1976 6 2 33.3% 2
1975 4 1 25.0% 2
1974 8 1 12.5% 4
1973 2 0 0.0% 2
1972 4 1 25.0% 2
1971 9 1 11.1% 4
1970 5 1 20.0% 3
1969 4 1 25.0% 3
1968 7 1 14.3% 4
1967 4 1 25.0% 1
1966 2 0 0.0% 2
1965 4 1 25.0% 2
1964 5 2 40.0% 2
1963 5 0 0.0% 5
1962 3 0 0.0% 3
1961 4 2 50.0% 1
1960 4 0 0.0% 4
1959 4 1 25.0% 1
1958 3 1 33.3% 1
1957 1 0 0.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 1 0 0.0% 1
1954 2 1 50.0% 1
1953 4 2 50.0% 1
1952 4 1 25.0% 2
1951 2 0 0.0% 2
1950 1 0 0.0% 1
1948 4 0 0.0% 3
1947 2 0 0.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 574 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Colchester United зіграла внічию 167 разів, а модель очікувала 159,4 саме за цими матчами — приблизно на 8 більше, або 0,7 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 155,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.