ENG · Клуб

Chester ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,373 усі починають із 1500
Пік 1,583 досягнуто 26 січ 1980
Місце #14,533 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,084 останні 1 сер 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League Two 502 146 29.1%
National League 230 56 24.3%
FA Cup 188 34 18.1%
League Cup 114 24 21.1%
League One 46 11 23.9%
Club Friendlies 4 2 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 2 1 50.0% 1
2025 1 0 0.0% 1
2023 2 1 50.0% 1
2018 22 4 18.2% 9
2017 45 10 22.2% 17
2016 46 16 34.8% 5
2015 46 9 19.6% 10
2014 51 9 17.7% 8
2013 25 10 40.0% 6
2009 23 8 34.8% 6
2008 49 11 22.5% 11
2007 48 15 31.3% 6
2006 52 11 21.2% 9
2005 50 14 28.0% 7
2004 27 11 40.7% 5
2003 1 0 0.0% 1
2002 2 0 0.0% 2
2001 1 0 0.0% 1
2000 25 6 24.0% 6
1999 55 14 25.5% 7
1998 49 17 34.7% 8
1997 53 14 26.4% 12
1996 51 16 31.4% 5
1995 50 13 26.0% 8
1994 50 12 24.0% 12
1993 25 5 20.0% 6
1992 4 2 50.0% 1
1991 7 0 0.0% 6
1990 8 2 25.0% 4
1989 5 1 20.0% 2
1988 6 0 0.0% 6
1987 6 1 16.7% 3
1986 6 2 33.3% 2
1985 5 1 20.0% 3
1984 3 0 0.0% 3
1983 5 0 0.0% 5
1982 4 1 25.0% 2
1981 3 1 33.3% 2
1980 6 1 16.7% 3
1979 6 2 33.3% 2
1978 7 2 28.6% 2
1977 7 0 0.0% 4
1976 5 0 0.0% 5
1975 7 3 42.9% 2
1974 8 1 12.5% 5
1973 3 0 0.0% 3
1972 6 3 50.0% 1
1971 5 2 40.0% 1
1970 8 2 25.0% 2
1969 5 2 40.0% 1
1968 8 4 50.0% 2
1967 2 0 0.0% 2
1966 3 0 0.0% 2
1965 4 0 0.0% 3
1964 5 0 0.0% 5
1963 4 1 25.0% 3
1962 5 1 20.0% 3
1961 3 0 0.0% 3
1960 3 1 33.3% 2
1959 2 0 0.0% 2
1958 3 1 33.3% 1
1957 3 1 33.3% 1
1956 2 1 50.0% 1
1955 1 0 0.0% 1
1954 1 0 0.0% 1
1953 1 0 0.0% 1
1952 3 1 33.3% 1
1951 2 0 0.0% 2
1950 1 0 0.0% 1
1949 2 0 0.0% 2
1948 4 0 0.0% 2
1947 5 1 20.0% 2
1946 2 0 0.0% 2
1939 4 2 50.0% 1
1938 4 1 25.0% 1
1937 2 0 0.0% 2
1935 4 1 25.0% 1
1934 2 0 0.0% 2
1933 5 1 20.0% 2
1932 2 0 0.0% 2
1931 2 0 0.0% 2
1891 2 0 0.0% 2
1890 1 0 0.0% 1
1887 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 164 матчів (січ 2015 – сер 2026) команда Chester зіграла внічию 41 разів, а модель очікувала 42,5 саме за цими матчами — приблизно на 1 менше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 41,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.