BEL · Клуб

Sporting Charleroi ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,771 усі починають із 1500
Пік 1,846 досягнуто 18 вер 2020
Місце #186 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,111 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Belgian Pro League 999 256 25.6%
Belgian Cup 93 15 16.1%
Club Friendlies 7 2 28.6%
UEFA Europa League 6 0 0.0%
Inter-Cities Fairs Cup 4 0 0.0%
UEFA Conference League 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 38 6 15.8% 12
2025 46 14 30.4% 13
2024 37 6 16.2% 12
2023 38 11 29.0% 10
2022 32 6 18.8% 15
2021 39 12 30.8% 9
2020 28 6 21.4% 6
2019 32 9 28.1% 6
2018 33 9 27.3% 11
2017 32 9 28.1% 6
2016 30 10 33.3% 4
2015 34 9 26.5% 7
2014 30 5 16.7% 7
2013 29 10 34.5% 6
2012 22 3 13.6% 8
2011 10 3 30.0% 3
2010 30 5 16.7% 7
2009 37 11 29.7% 9
2008 35 8 22.9% 9
2007 34 6 17.7% 10
2006 37 13 35.1% 5
2005 40 11 27.5% 11
2004 35 7 20.0% 8
2003 34 10 29.4% 12
2002 35 8 22.9% 8
2001 34 6 17.7% 9
2000 36 7 19.4% 15
1999 34 8 23.5% 14
1998 35 15 42.9% 7
1997 33 9 27.3% 7
1996 32 6 18.8% 10
1995 20 8 40.0% 5
1994 2 0 0.0% 2
1993 1 0 0.0% 1
1983 1 0 0.0% 1
1982 2 0 0.0% 2
1981 2 0 0.0% 1
1980 3 0 0.0% 3
1979 2 0 0.0% 2
1978 6 2 33.3% 4
1977 3 1 33.3% 2
1976 2 1 50.0% 1
1975 1 0 0.0% 1
1974 3 0 0.0% 2
1973 3 1 33.3% 1
1972 4 0 0.0% 3
1971 3 0 0.0% 3
1970 2 0 0.0% 2
1969 9 1 11.1% 8
1968 1 0 0.0% 1
1967 2 1 50.0% 1
1966 2 0 0.0% 2
1965 2 1 50.0% 1
1964 2 0 0.0% 2
1963 1 0 0.0% 1
1953 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 419 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Sporting Charleroi зіграла внічию 107 разів, а модель очікувала 104,3 саме за цими матчами — приблизно на 3 більше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 100,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.