SCO · Клуб

Celtic ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,930 усі починають із 1500
Пік 2,125 досягнуто 7 гру 2024
Місце #55 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,796 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Scottish Premiership 1208 202 16.7%
UEFA Champions League 188 37 19.7%
UEFA Europa League 146 31 21.2%
Scottish Cup 108 12 11.1%
Scottish League Cup 79 9 11.4%
UEFA Cup Winners' Cup 37 4 10.8%
Club Friendlies 19 7 36.8%
Inter-Cities Fairs Cup 6 3 50.0%
Intercontinental Cup (Toyota Cup) 3 0 0.0%
UEFA Conference League 2 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 45 9 20.0% 15
2025 64 10 15.6% 12
2024 52 10 19.2% 19
2023 55 8 14.5% 17
2022 54 8 14.8% 11
2021 52 10 19.2% 11
2020 43 8 18.6% 11
2019 57 6 10.5% 13
2018 53 8 15.1% 9
2017 57 9 15.8% 11
2016 56 10 17.9% 10
2015 56 10 17.9% 12
2014 50 9 18.0% 14
2013 51 6 11.8% 11
2012 53 7 13.2% 12
2011 59 8 13.6% 18
2010 49 6 12.2% 34
2009 53 15 28.3% 8
2008 52 6 11.5% 12
2007 53 9 17.0% 16
2006 50 10 20.0% 14
2005 47 4 8.5% 24
2004 53 9 17.0% 11
2003 59 7 11.9% 18
2002 60 8 13.3% 20
2001 48 2 4.2% 28
2000 47 9 19.2% 10
1999 40 3 7.5% 31
1998 45 14 31.1% 7
1997 44 7 15.9% 13
1996 39 10 25.6% 10
1995 40 13 32.5% 5
1994 18 10 55.6% 3
1993 4 1 25.0% 3
1992 4 0 0.0% 4
1991 4 1 25.0% 2
1989 2 0 0.0% 2
1988 4 1 25.0% 3
1987 2 0 0.0% 2
1986 4 1 25.0% 2
1985 2 1 50.0% 1
1984 5 0 0.0% 5
1983 6 1 16.7% 4
1982 4 1 25.0% 3
1981 2 0 0.0% 2
1980 6 0 0.0% 4
1979 4 1 25.0% 3
1977 4 0 0.0% 4
1976 4 2 50.0% 1
1975 2 1 50.0% 1
1974 6 2 33.3% 2
1973 4 1 25.0% 2
1972 8 3 37.5% 4
1971 6 0 0.0% 4
1970 9 1 11.1% 4
1969 6 2 33.3% 3
1968 4 1 25.0% 3
1967 10 2 20.0% 3
1966 8 1 12.5% 4
1965 4 0 0.0% 4
1964 8 2 25.0% 4
1963 4 0 0.0% 4
1962 2 1 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 644 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Celtic зіграла внічию 106 разів, а модель очікувала 115,8 саме за цими матчами — приблизно на 10 менше, або 1,0 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 2 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 146,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.