ENG · Клуб

Carlisle United ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,572 усі починають із 1500
Пік 1,643 досягнуто 31 гру 1994
Місце #692 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,867 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League Two 903 249 27.6%
League One 506 130 25.7%
FA Cup 244 50 20.5%
League Cup 150 31 20.7%
National League 63 13 20.6%
Club Friendlies 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 38 9 23.7% 8
2025 51 11 21.6% 12
2024 46 8 17.4% 17
2023 49 15 30.6% 7
2022 51 13 25.5% 9
2021 50 16 32.0% 6
2020 38 10 26.3% 9
2019 50 13 26.0% 6
2018 51 13 25.5% 13
2017 53 15 28.3% 8
2016 54 22 40.7% 8
2015 51 13 25.5% 12
2014 49 9 18.4% 18
2013 50 16 32.0% 7
2012 52 12 23.1% 9
2011 55 14 25.5% 8
2010 47 12 25.5% 6
2009 51 18 35.3% 6
2008 53 10 18.9% 8
2007 46 12 26.1% 8
2006 50 13 26.0% 9
2005 26 5 19.2% 8
2004 25 8 32.0% 5
2003 48 8 16.7% 15
2002 51 14 27.5% 10
2001 52 19 36.5% 5
2000 48 11 22.9% 7
1999 51 17 33.3% 5
1998 46 10 21.7% 19
1997 52 10 19.2% 9
1996 55 13 23.6% 13
1995 48 15 31.3% 11
1994 51 8 15.7% 15
1993 25 8 32.0% 9
1992 5 2 40.0% 2
1991 4 2 50.0% 1
1990 5 2 40.0% 2
1989 5 0 0.0% 4
1988 5 2 40.0% 2
1987 5 0 0.0% 5
1986 6 1 16.7% 2
1985 4 1 25.0% 2
1984 4 1 25.0% 2
1983 4 1 25.0% 2
1982 4 1 25.0% 2
1981 10 5 50.0% 1
1980 10 3 30.0% 2
1979 6 2 33.3% 2
1978 6 2 33.3% 3
1977 7 2 28.6% 3
1976 5 0 0.0% 4
1975 6 0 0.0% 4
1974 6 2 33.3% 2
1973 7 2 28.6% 3
1972 4 2 50.0% 1
1971 4 0 0.0% 2
1970 8 2 25.0% 3
1969 8 1 12.5% 3
1968 4 0 0.0% 2
1967 3 0 0.0% 2
1966 10 3 30.0% 5
1965 1 0 0.0% 1
1964 8 1 12.5% 4
1963 5 0 0.0% 4
1962 7 1 14.3% 3
1961 4 1 25.0% 3
1960 3 0 0.0% 3
1959 2 1 50.0% 1
1958 3 1 33.3% 1
1957 5 2 40.0% 1
1956 2 0 0.0% 2
1955 3 2 66.7% 1
1954 3 1 33.3% 1
1953 1 0 0.0% 1
1952 1 0 0.0% 1
1951 3 1 33.3% 1
1950 3 0 0.0% 2
1949 2 0 0.0% 2
1948 1 0 0.0% 1
1947 2 0 0.0% 1
1946 2 0 0.0% 2
1945 4 0 0.0% 4
1938 1 0 0.0% 1
1937 2 0 0.0% 1
1936 2 0 0.0% 2
1935 1 0 0.0% 1
1934 1 0 0.0% 1
1933 2 0 0.0% 2
1932 3 1 33.3% 1
1931 3 0 0.0% 2
1930 3 0 0.0% 2
1929 2 0 0.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1927 3 0 0.0% 2
1926 2 0 0.0% 2
1925 1 0 0.0% 1
1910 2 1 50.0% 1
1909 1 0 0.0% 1
1908 3 1 33.3% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 582 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Carlisle United зіграла внічию 158 разів, а модель очікувала 159,5 саме за цими матчами — приблизно на 2 менше, або 0,1 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 156,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.