ENG · Клуб

Brighton & Hove Albion ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,120 усі починають із 1500
Пік 2,123 досягнуто 18 жов 2026
Місце #8 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,975 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 460 128 27.8%
Championship 414 132 31.9%
Premier League 351 110 31.3%
FA Cup 314 80 25.5%
League Two 230 58 25.2%
League Cup 167 35 21.0%
Club Friendlies 28 5 17.9%
UEFA Europa League 8 1 12.5%
UEFA Conference League 2 1 50.0%
FA Community Shield 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 7 18.9% 10
2025 50 14 28.0% 9
2024 46 15 32.6% 6
2023 56 13 23.2% 13
2022 42 11 26.2% 8
2021 46 18 39.1% 9
2020 39 17 43.6% 7
2019 46 13 28.3% 10
2018 47 13 27.7% 7
2017 49 10 20.4% 14
2016 54 12 22.2% 7
2015 54 17 31.5% 7
2014 54 19 35.2% 8
2013 48 16 33.3% 8
2012 51 22 43.1% 6
2011 56 9 16.1% 13
2010 49 18 36.7% 4
2009 51 12 23.5% 9
2008 53 16 30.2% 8
2007 48 15 31.3% 6
2006 49 8 16.3% 8
2005 49 20 40.8% 10
2004 49 11 22.5% 11
2003 48 12 25.0% 10
2002 51 12 23.5% 10
2001 51 15 29.4% 7
2000 50 13 26.0% 8
1999 51 15 29.4% 6
1998 48 10 20.8% 23
1997 48 14 29.2% 6
1996 54 15 27.8% 12
1995 51 14 27.5% 6
1994 55 17 30.9% 8
1993 28 7 25.0% 5
1992 9 3 33.3% 2
1991 5 1 20.0% 2
1990 4 1 25.0% 2
1989 3 1 33.3% 1
1988 4 0 0.0% 2
1987 6 1 16.7% 4
1986 7 2 28.6% 2
1985 5 0 0.0% 3
1984 5 0 0.0% 3
1983 11 2 18.2% 5
1982 5 2 40.0% 2
1981 5 1 20.0% 3
1980 5 0 0.0% 3
1979 6 1 16.7% 3
1978 6 0 0.0% 4
1977 6 4 66.7% 1
1976 11 5 45.5% 2
1975 5 1 20.0% 2
1974 6 3 50.0% 3
1973 4 1 25.0% 1
1972 2 0 0.0% 2
1971 6 1 16.7% 3
1970 3 0 0.0% 3
1969 8 3 37.5% 4
1968 7 2 28.6% 2
1967 8 2 25.0% 3
1966 7 2 28.6% 2
1965 6 2 33.3% 3
1964 3 1 33.3% 2
1963 4 1 25.0% 2
1962 3 0 0.0% 2
1961 4 1 25.0% 1
1960 7 2 28.6% 2
1959 1 0 0.0% 1
1957 3 1 33.3% 1
1956 2 1 50.0% 1
1955 4 1 25.0% 2
1954 3 1 33.3% 1
1953 5 2 40.0% 1
1952 2 0 0.0% 2
1951 3 0 0.0% 2
1950 2 0 0.0% 2
1949 1 0 0.0% 1
1948 2 0 0.0% 1
1947 4 2 50.0% 1
1946 7 0 0.0% 6
1945 4 2 50.0% 1
1938 2 0 0.0% 1
1937 3 1 33.3% 1
1936 2 0 0.0% 1
1935 5 2 40.0% 1
1934 5 1 20.0% 2
1933 4 1 25.0% 2
1932 4 1 25.0% 1
1931 4 0 0.0% 2
1930 4 1 25.0% 3
1929 2 0 0.0% 2
1928 1 0 0.0% 1
1927 3 0 0.0% 2
1926 2 0 0.0% 2
1925 5 2 40.0% 2
1924 4 1 25.0% 3
1923 5 3 60.0% 1
1922 3 1 33.3% 1
1921 3 1 33.3% 1
1915 3 1 33.3% 1
1914 4 1 25.0% 3
1913 3 1 33.3% 1
1912 1 0 0.0% 1
1911 3 1 33.3% 1
1910 2 0 0.0% 1
1909 1 0 0.0% 1
1908 5 3 60.0% 1
1907 1 0 0.0% 1
1906 4 2 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 566 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Brighton & Hove Albion зіграла внічию 160 разів, а модель очікувала 143,3 саме за цими матчами — приблизно на 17 більше, або 1,6 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 143,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.