ENG · Клуб

Bradford City ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,689 усі починають із 1500
Пік 1,711 досягнуто 27 жов 2026
Місце #315 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,978 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
League One 611 172 28.2%
League Two 543 153 28.2%
FA Cup 284 68 23.9%
Championship 276 62 22.5%
League Cup 179 47 26.3%
Premier League 76 20 26.3%
Club Friendlies 9 1 11.1%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 43 10 23.3% 15
2025 51 12 23.5% 7
2024 47 13 27.7% 6
2023 52 19 36.5% 9
2022 50 11 22.0% 10
2021 49 17 34.7% 8
2020 39 11 28.2% 6
2019 48 13 27.1% 10
2018 52 14 26.9% 7
2017 50 10 20.0% 13
2016 54 19 35.2% 7
2015 58 19 32.8% 6
2014 51 13 25.5% 7
2013 50 19 38.0% 5
2012 57 19 33.3% 7
2011 52 11 21.2% 8
2010 47 11 23.4% 9
2009 47 15 31.9% 8
2008 50 11 22.0% 12
2007 46 13 28.3% 11
2006 50 20 40.0% 5
2005 52 20 38.5% 5
2004 47 7 14.9% 12
2003 48 9 18.8% 9
2002 47 12 25.5% 13
2001 49 11 22.5% 9
2000 43 10 23.3% 6
1999 46 11 23.9% 9
1998 52 11 21.2% 7
1997 50 15 30.0% 6
1996 53 11 20.8% 12
1995 53 14 26.4% 10
1994 53 15 28.3% 10
1993 28 6 21.4% 10
1992 5 1 20.0% 2
1991 6 2 33.3% 3
1990 9 4 44.4% 2
1989 5 0 0.0% 3
1988 9 2 22.2% 4
1987 8 2 25.0% 3
1986 6 1 16.7% 4
1985 5 1 20.0% 3
1984 6 1 16.7% 4
1983 5 2 40.0% 1
1982 9 2 22.2% 4
1981 7 2 28.6% 2
1980 6 1 16.7% 3
1979 6 0 0.0% 6
1978 6 2 33.3% 3
1977 3 1 33.3% 1
1976 9 2 22.2% 4
1975 4 0 0.0% 4
1974 5 0 0.0% 3
1973 6 1 16.7% 2
1972 5 2 40.0% 3
1971 3 1 33.3% 2
1970 7 3 42.9% 2
1969 7 1 14.3% 6
1968 5 1 20.0% 2
1967 2 0 0.0% 2
1966 3 1 33.3% 2
1965 2 0 0.0% 2
1964 6 0 0.0% 6
1963 3 0 0.0% 2
1962 5 1 20.0% 3
1961 3 0 0.0% 3
1960 9 2 22.2% 3
1959 6 2 33.3% 2
1958 3 0 0.0% 2
1957 3 1 33.3% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 6 3 50.0% 1
1954 2 0 0.0% 2
1953 2 1 50.0% 1
1952 3 1 33.3% 1
1951 2 0 0.0% 2
1950 2 1 50.0% 1
1949 2 0 0.0% 2
1948 3 1 33.3% 1
1947 2 0 0.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1945 2 1 50.0% 1
1938 4 2 50.0% 1
1937 5 2 40.0% 2
1936 3 0 0.0% 3
1935 3 1 33.3% 1
1934 1 0 0.0% 1
1933 2 1 50.0% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 4 2 50.0% 1
1930 4 1 25.0% 2
1929 2 0 0.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1927 3 0 0.0% 2
1926 1 0 0.0% 1
1925 3 0 0.0% 3
1924 1 0 0.0% 1
1923 2 1 50.0% 1
1922 5 3 60.0% 1
1921 2 0 0.0% 2
1920 4 0 0.0% 4
1915 6 2 33.3% 2
1914 2 0 0.0% 2
1913 1 0 0.0% 1
1912 8 4 50.0% 3
1911 7 1 14.3% 5
1910 2 0 0.0% 2
1909 3 0 0.0% 3
1908 2 1 50.0% 1
1907 3 0 0.0% 3
1906 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 593 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Bradford City зіграла внічию 168 разів, а модель очікувала 166,9 саме за цими матчами — приблизно на 1 більше, або 0,1 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 158,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.