IRL · Клуб

Bohemian ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,764 усі починають із 1500
Пік 1,781 досягнуто 2 жов 2026
Місце #198 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 832 останні 23 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Premier Division 501 123 24.6%
FAI Cup 272 62 22.8%
UEFA Europa League 30 9 30.0%
UEFA Champions League 18 4 22.2%
UEFA Cup Winners' Cup 8 2 25.0%
Club Friendlies 3 2 66.7%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 9 24.3% 10
2025 38 6 15.8% 21
2024 40 13 32.5% 11
2023 41 10 24.4% 11
2022 39 10 25.6% 9
2021 41 11 26.8% 7
2020 20 1 5.0% 11
2019 41 11 26.8% 7
2018 41 10 24.4% 11
2017 34 5 14.7% 11
2016 36 5 13.9% 12
2015 35 8 22.9% 13
2014 37 14 37.8% 5
2013 34 8 23.5% 6
2012 36 10 27.8% 6
2011 7 3 42.9% 2
2010 6 0 0.0% 6
2009 7 4 57.1% 1
2008 4 1 25.0% 3
2007 3 0 0.0% 3
2006 3 1 33.3% 1
2005 4 1 25.0% 2
2004 4 1 25.0% 3
2003 10 3 30.0% 6
2002 9 1 11.1% 7
2001 10 1 10.0% 6
2000 11 2 18.2% 5
1999 2 0 0.0% 2
1998 1 0 0.0% 1
1997 2 0 0.0% 2
1996 2 2 100.0% 0
1995 1 1 100.0% 0
1993 2 0 0.0% 2
1992 3 1 33.3% 1
1990 2 0 0.0% 2
1988 3 1 33.3% 1
1987 2 1 50.0% 1
1985 5 3 60.0% 2
1984 3 0 0.0% 2
1983 6 3 50.0% 2
1982 7 3 42.9% 2
1981 1 0 0.0% 1
1980 3 0 0.0% 3
1979 5 3 60.0% 2
1978 5 1 20.0% 2
1977 7 3 42.9% 1
1976 9 1 11.1% 6
1975 5 2 40.0% 1
1974 6 2 33.3% 3
1973 2 0 0.0% 2
1972 3 0 0.0% 2
1971 3 1 33.3% 1
1970 8 3 37.5% 3
1969 1 0 0.0% 1
1968 1 0 0.0% 1
1967 2 0 0.0% 2
1966 1 0 0.0% 1
1965 1 0 0.0% 1
1964 4 1 25.0% 3
1963 1 0 0.0% 1
1962 3 1 33.3% 2
1961 1 0 0.0% 1
1960 1 0 0.0% 1
1959 3 1 33.3% 1
1958 1 0 0.0% 1
1957 2 1 50.0% 1
1956 2 1 50.0% 1
1955 1 0 0.0% 1
1954 3 1 33.3% 2
1953 1 1 100.0% 0
1952 1 0 0.0% 1
1951 2 0 0.0% 2
1950 2 0 0.0% 2
1949 1 0 0.0% 1
1948 1 0 0.0% 1
1947 5 2 40.0% 2
1946 1 0 0.0% 1
1945 5 1 20.0% 4
1944 1 0 0.0% 1
1943 1 0 0.0% 1
1942 3 1 33.3% 1
1941 1 0 0.0% 1
1940 1 0 0.0% 1
1939 4 1 25.0% 3
1938 1 0 0.0% 1
1937 1 0 0.0% 1
1936 3 1 33.3% 1
1935 6 2 33.3% 2
1934 2 0 0.0% 2
1933 3 0 0.0% 3
1932 2 0 0.0% 2
1931 4 1 25.0% 3
1930 2 0 0.0% 2
1929 6 2 33.3% 2
1928 5 1 20.0% 2
1927 3 0 0.0% 3
1926 3 2 66.7% 1
1925 1 0 0.0% 1
1924 4 1 25.0% 2
1922 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 443 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Bohemian зіграла внічию 99 разів, а модель очікувала 115,9 саме за цими матчами — приблизно на 17 менше, або 1,8 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 4 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 109,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.