ENG · Клуб

Blackburn Rovers ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,703 усі починають із 1500
Пік 1,928 досягнуто 31 жов 2007
Місце #292 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,079 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 704 202 28.7%
Premier League 654 173 26.5%
FA Cup 423 98 23.2%
League Cup 200 39 19.5%
League One 46 12 26.1%
UEFA Europa League 22 8 36.4%
Club Friendlies 20 7 35.0%
UEFA Champions League 6 1 16.7%
FA Community Shield 4 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 44 13 29.5% 7
2025 50 10 20.0% 12
2024 49 16 32.7% 10
2023 55 12 21.8% 26
2022 54 8 14.8% 22
2021 50 13 26.0% 7
2020 46 11 23.9% 8
2019 50 10 20.0% 11
2018 53 16 30.2% 6
2017 54 16 29.6% 11
2016 59 15 25.4% 13
2015 56 20 35.7% 6
2014 50 18 36.0% 8
2013 51 17 33.3% 6
2012 45 10 22.2% 11
2011 43 11 25.6% 8
2010 43 9 20.9% 9
2009 47 15 31.9% 12
2008 43 13 30.2% 9
2007 51 11 21.6% 9
2006 52 11 21.2% 12
2005 48 10 20.8% 9
2004 41 16 39.0% 10
2003 44 11 25.0% 14
2002 53 15 28.3% 11
2001 50 17 34.0% 8
2000 54 16 29.6% 9
1999 51 20 39.2% 5
1998 46 12 26.1% 8
1997 45 16 35.6% 6
1996 41 12 29.3% 7
1995 55 10 18.2% 10
1994 51 11 21.6% 11
1993 35 10 28.6% 10
1992 6 1 16.7% 3
1991 4 2 50.0% 1
1990 5 2 40.0% 2
1989 5 0 0.0% 3
1988 5 1 20.0% 2
1987 3 1 33.3% 1
1986 7 2 28.6% 3
1985 6 1 16.7% 3
1984 5 1 20.0% 3
1983 3 0 0.0% 2
1982 3 1 33.3% 1
1981 4 1 25.0% 2
1980 10 5 50.0% 2
1979 8 1 12.5% 3
1978 3 0 0.0% 2
1977 6 2 33.3% 3
1976 4 0 0.0% 3
1975 3 1 33.3% 1
1974 8 2 25.0% 3
1973 7 3 42.9% 2
1972 4 1 25.0% 2
1971 6 2 33.3% 1
1970 2 0 0.0% 1
1969 6 0 0.0% 3
1968 4 1 25.0% 2
1967 4 0 0.0% 3
1966 9 2 22.2% 3
1965 3 1 33.3% 1
1964 6 1 16.7% 3
1963 3 1 33.3% 1
1962 13 2 15.4% 4
1961 10 3 30.0% 3
1960 14 5 35.7% 3
1959 2 0 0.0% 2
1958 6 1 16.7% 3
1957 1 0 0.0% 1
1956 4 1 25.0% 2
1955 1 0 0.0% 1
1954 3 1 33.3% 1
1953 1 0 0.0% 1
1952 7 2 28.6% 4
1951 1 0 0.0% 1
1950 2 1 50.0% 1
1949 1 0 0.0% 1
1948 3 1 33.3% 2
1947 4 1 25.0% 3
1946 2 0 0.0% 2
1939 7 3 42.9% 2
1938 1 0 0.0% 1
1937 2 1 50.0% 1
1936 3 1 33.3% 2
1935 4 1 25.0% 3
1934 1 0 0.0% 1
1933 2 0 0.0% 2
1932 2 0 0.0% 2
1931 4 1 25.0% 3
1930 3 0 0.0% 3
1929 6 2 33.3% 2
1928 8 1 12.5% 6
1927 1 0 0.0% 1
1926 3 1 33.3% 2
1925 8 3 37.5% 3
1924 1 0 0.0% 1
1923 3 1 33.3% 1
1922 5 2 40.0% 2
1921 2 1 50.0% 1
1920 2 1 50.0% 1
1915 1 0 0.0% 1
1914 3 0 0.0% 3
1913 4 0 0.0% 4
1912 8 2 25.0% 3
1911 6 1 16.7% 4
1910 3 0 0.0% 3
1909 3 0 0.0% 3
1908 1 0 0.0% 1
1907 5 3 60.0% 1
1906 1 0 0.0% 1
1905 1 0 0.0% 1
1904 3 0 0.0% 3
1903 3 1 33.3% 2
1902 1 0 0.0% 1
1901 1 0 0.0% 1
1900 4 2 50.0% 2
1899 1 0 0.0% 1
1898 1 0 0.0% 1
1897 3 0 0.0% 3
1896 1 0 0.0% 1
1895 3 1 33.3% 1
1894 5 1 20.0% 3
1893 4 0 0.0% 4
1892 2 0 0.0% 2
1891 5 0 0.0% 5
1890 5 0 0.0% 5
1889 5 2 40.0% 2
1888 2 0 0.0% 2
1887 2 0 0.0% 2
1886 7 2 28.6% 3
1885 7 0 0.0% 4
1884 7 0 0.0% 4
1883 3 0 0.0% 3
1882 7 1 14.3% 2
1881 2 0 0.0% 2
1880 3 0 0.0% 2
1879 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 620 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Blackburn Rovers зіграла внічию 160 разів, а модель очікувала 170,2 саме за цими матчами — приблизно на 10 менше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 165,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.