GER · Клуб

FC Bayern München ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,312 усі починають із 1500
Пік 2,328 досягнуто 25 кві 2026
Місце #1 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,839 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Bundesliga 1130 220 19.5%
UEFA Champions League 424 86 20.3%
DFB-Pokal 97 10 10.3%
UEFA Europa League 68 13 19.1%
Club Friendlies 38 5 13.2%
UEFA Cup Winners' Cup 37 14 37.8%
DFL-Supercup 14 2 14.3%
Inter-Cities Fairs Cup 12 3 25.0%
FIFA Club World Cup 9 0 0.0%
UEFA Super Cup 7 2 28.6%
Intercontinental Cup (Toyota Cup) 3 2 66.7%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 50 9 18.0% 10
2025 61 8 13.1% 26
2024 54 8 14.8% 9
2023 54 9 16.7% 14
2022 47 10 21.3% 10
2021 58 6 10.3% 25
2020 50 6 12.0% 23
2019 50 9 18.0% 14
2018 56 8 14.3% 13
2017 54 8 14.8% 12
2016 52 10 19.2% 10
2015 56 6 10.7% 17
2014 53 7 13.2% 12
2013 56 4 7.1% 22
2012 54 9 16.7% 18
2011 47 5 10.6% 14
2010 53 10 18.9% 8
2009 49 10 20.4% 8
2008 50 14 28.0% 6
2007 50 14 28.0% 7
2006 45 14 31.1% 11
2005 44 4 9.1% 29
2004 42 9 21.4% 14
2003 40 11 27.5% 8
2002 47 11 23.4% 8
2001 53 12 22.6% 8
2000 51 11 21.6% 23
1999 46 12 26.1% 7
1998 42 11 26.2% 10
1997 43 10 23.3% 10
1996 38 9 23.7% 11
1995 48 11 22.9% 30
1994 37 12 32.4% 6
1993 24 9 37.5% 5
1991 8 3 37.5% 3
1990 8 0 0.0% 4
1989 4 1 25.0% 2
1988 12 1 8.3% 11
1987 9 1 11.1% 7
1986 6 2 33.3% 2
1985 8 2 25.0% 3
1984 4 0 0.0% 4
1983 8 3 37.5% 3
1982 9 4 44.4% 3
1981 8 3 37.5% 2
1980 4 0 0.0% 4
1979 10 1 10.0% 8
1977 8 0 0.0% 8
1976 13 3 23.1% 9
1975 11 1 9.1% 8
1974 8 2 25.0% 2
1973 6 1 16.7% 3
1972 8 4 50.0% 3
1971 2 0 0.0% 2
1970 8 2 25.0% 5
1969 2 0 0.0% 2
1968 4 2 50.0% 2
1967 9 2 22.2% 4
1966 4 2 50.0% 1
1962 4 1 25.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 642 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда FC Bayern München зіграла внічию 97 разів, а модель очікувала 101,3 саме за цими матчами — приблизно на 4 менше, або 0,5 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 153,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.