AUT · Національна збірна

Austria ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,917 усі починають із 1500
Пік 1,957 досягнуто 25 чер 2024
Місце #23 з 336 збірні
Оцінено матчів 868 останні 4 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 476 110 23.1%
FIFA World Cup qualification 142 30 21.1%
UEFA Euro qualification 118 19 16.1%
Central European International Cup 48 11 22.9%
FIFA World Cup 33 5 15.2%
UEFA Nations League 28 8 28.6%
UEFA European Championship 14 2 14.3%
Olympic Games 5 0 0.0%
Tournoi de France 2 0 0.0%
Cyprus International Tournament 2 2 100.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 11 3 27.3% 5
2025 10 2 20.0% 8
2024 14 3 21.4% 4
2023 10 2 20.0% 5
2022 10 2 20.0% 5
2021 16 2 12.5% 11
2020 8 1 12.5% 7
2019 10 1 10.0% 5
2018 11 1 9.1% 9
2017 8 3 37.5% 3
2016 12 3 25.0% 5
2015 8 1 12.5% 6
2014 8 3 37.5% 4
2013 10 1 10.0% 7
2012 8 2 25.0% 2
2011 11 2 18.2% 7
2010 7 1 14.3% 5
2009 9 1 11.1% 5
2008 13 4 30.8% 2
2007 12 6 50.0% 4
2006 8 1 12.5% 4
2005 9 4 44.4% 2
2004 8 4 50.0% 2
2003 8 1 12.5% 7
2002 8 1 12.5% 6
2001 10 2 20.0% 5
2000 7 3 42.9% 2
1999 7 1 14.3% 4
1998 11 4 36.4% 4
1997 8 0 0.0% 8
1996 6 1 16.7% 3
1995 7 1 14.3% 5
1994 8 1 12.5% 7
1993 9 2 22.2% 7
1992 10 4 40.0% 2
1991 8 2 25.0% 3
1990 12 3 25.0% 7
1989 10 3 30.0% 3
1988 10 2 20.0% 3
1987 7 2 28.6% 4
1986 6 1 16.7% 3
1985 6 2 33.3% 2
1984 7 1 14.3% 5
1983 6 2 33.3% 4
1982 11 1 9.1% 7
1981 6 2 33.3% 3
1980 7 1 14.3% 4
1979 8 3 37.5% 3
1978 13 1 7.7% 12
1977 8 3 37.5% 3
1976 8 0 0.0% 8
1975 7 2 28.6% 4
1974 6 3 50.0% 3
1973 7 2 28.6% 3
1972 7 3 42.9% 3
1971 7 2 28.6% 3
1970 7 2 28.6% 3
1969 6 2 33.3% 2
1968 7 2 28.6% 5
1967 7 1 14.3% 6
1966 7 1 14.3% 4
1965 8 2 25.0% 5
1964 5 1 20.0% 4
1963 7 1 14.3% 3
1962 10 2 20.0% 6
1961 5 0 0.0% 5
1960 8 0 0.0% 8
1959 6 0 0.0% 6
1958 8 2 25.0% 4
1957 9 3 33.3% 5
1956 7 2 28.6% 3
1955 7 1 14.3% 3
1954 11 1 9.1% 8
1953 6 3 50.0% 2
1952 7 2 28.6% 3
1951 6 3 50.0% 2
1950 7 1 14.3% 4
1949 7 0 0.0% 7
1948 8 0 0.0% 8
1947 4 0 0.0% 4
1946 6 0 0.0% 4
1945 3 0 0.0% 3
1939 1 1 100.0% 0
1937 7 2 28.6% 4
1936 8 2 25.0% 2
1935 6 2 33.3% 2
1934 11 1 9.1% 8
1933 8 4 50.0% 2
1932 8 1 12.5% 5
1931 9 2 22.2% 4
1930 5 2 40.0% 3
1929 6 2 33.3% 3
1928 8 2 25.0% 3
1927 7 0 0.0% 7
1926 7 0 0.0% 7
1925 10 1 10.0% 6
1924 10 2 20.0% 4
1923 6 1 16.7% 4
1922 6 3 50.0% 1
1921 6 3 50.0% 2
1920 3 1 33.3% 2
1919 3 0 0.0% 2
1918 4 0 0.0% 4
1917 7 1 14.3% 6
1916 4 1 25.0% 3
1915 4 0 0.0% 4
1914 4 2 50.0% 1
1913 3 0 0.0% 3
1912 8 1 12.5% 7
1911 3 0 0.0% 2
1910 2 0 0.0% 1
1909 4 2 50.0% 1
1908 5 0 0.0% 4
1907 2 0 0.0% 1
1906 1 0 0.0% 1
1905 1 1 100.0% 0
1904 2 0 0.0% 2
1903 2 0 0.0% 2
1902 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 128 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Austria зіграла внічию 24 разів, а модель очікувала 27,7 саме за цими матчами — приблизно на 4 менше, або 0,8 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 29,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.