Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.
| # | Виконай | Від → До | |
|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 17 гру 1998 → 30 тра 1999 | ▸ матчі |
| 2 | 16 | 29 гру 2022 → 19 бер 2023 | ▸ матчі |
| 3 | 16 | 21 січ 2001 → 20 тра 2001 | ▸ матчі |
| 4 | 15 | 18 січ 1995 → 09 кві 1995 | ▸ матчі |
| 5 | 13 | 13 кві 2008 → 26 жов 2008 | ▸ матчі |
| 6 | 11 | 18 кві 2026 → 13 вер 2026 | ▸ матчі |
| 7 | 11 | 04 лис 2007 → 12 січ 2008 | ▸ матчі |
| 8 | 10 | 21 кві 2002 → 27 жов 2002 | ▸ матчі |
| 9 | 10 | 01 жов 1994 → 30 лис 1994 | ▸ матчі |
| 10 | 9 | 10 кві 2022 → 28 сер 2022 | ▸ матчі |
| Турнір | І | Н | Нічиї% | N | Макс. |
|---|---|---|---|---|---|
| Super League Greece | 843 | 224 | 26.6% | 4 | 21 |
| Greek Football Cup | 309 | 73 | 23.6% | 2 | 8 |
| UEFA Europa League | 52 | 15 | 28.8% | 3 | 4 |
| Inter-Cities Fairs Cup | 12 | 2 | 16.7% | 1 | 4 |
| Club Friendlies | 5 | 0 | 0.0% | 2 | 2 |
| UEFA Conference League | 2 | 1 | 50.0% | 0 | 1 |
| UEFA Cup Winners' Cup | 2 | 1 | 50.0% | 1 | 1 |
| Рік | І | Н | Нічиї% | Макс. |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 30 | 9 | 30.0% | 11 |
| 2025 | 37 | 12 | 32.4% | 6 |
| 2024 | 47 | 12 | 25.5% | 6 |
| 2023 | 39 | 5 | 12.8% | 15 |
| 2022 | 39 | 11 | 28.2% | 9 |
| 2021 | 45 | 12 | 26.7% | 9 |
| 2020 | 39 | 9 | 23.1% | 6 |
| 2019 | 37 | 11 | 29.7% | 9 |
| 2018 | 17 | 2 | 11.8% | 8 |
| 2017 | 5 | 2 | 40.0% | 2 |
| 2016 | 3 | 2 | 66.7% | 1 |
| 2014 | 17 | 8 | 47.1% | 3 |
| 2013 | 34 | 11 | 32.4% | 6 |
| 2012 | 35 | 12 | 34.3% | 7 |
| 2011 | 29 | 9 | 31.0% | 6 |
| 2010 | 50 | 12 | 24.0% | 7 |
| 2009 | 33 | 12 | 36.4% | 8 |
| 2008 | 40 | 10 | 25.0% | 13 |
| 2007 | 36 | 11 | 30.6% | 8 |
| 2006 | 16 | 10 | 62.5% | 3 |
| 2005 | 29 | 9 | 31.0% | 5 |
| 2004 | 31 | 10 | 32.3% | 6 |
| 2003 | 48 | 13 | 27.1% | 7 |
| 2002 | 37 | 9 | 24.3% | 10 |
| 2001 | 37 | 7 | 18.9% | 16 |
| 2000 | 46 | 12 | 26.1% | 9 |
| 1999 | 42 | 7 | 16.7% | 20 |
| 1998 | 20 | 4 | 20.0% | 6 |
| 1997 | 27 | 8 | 29.6% | 6 |
| 1996 | 41 | 10 | 24.4% | 7 |
| 1995 | 39 | 7 | 18.0% | 15 |
| 1994 | 23 | 3 | 13.0% | 10 |
| 1993 | 4 | 0 | 0.0% | 4 |
| 1992 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1990 | 4 | 1 | 25.0% | 2 |
| 1989 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1988 | 5 | 2 | 40.0% | 3 |
| 1987 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1986 | 8 | 3 | 37.5% | 2 |
| 1985 | 4 | 2 | 50.0% | 1 |
| 1984 | 7 | 2 | 28.6% | 3 |
| 1983 | 2 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1982 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1981 | 9 | 2 | 22.2% | 3 |
| 1980 | 7 | 1 | 14.3% | 6 |
| 1979 | 11 | 4 | 36.4% | 4 |
| 1978 | 5 | 1 | 20.0% | 3 |
| 1977 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1976 | 4 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1975 | 3 | 1 | 33.3% | 1 |
| 1974 | 4 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1973 | 2 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1972 | 2 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1971 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1970 | 5 | 1 | 20.0% | 3 |
| 1969 | 4 | 1 | 25.0% | 2 |
| 1968 | 7 | 2 | 28.6% | 5 |
| 1967 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1966 | 4 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1965 | 5 | 1 | 20.0% | 2 |
| 1964 | 4 | 2 | 50.0% | 1 |
| 1963 | 4 | 1 | 25.0% | 2 |
| 1962 | 3 | 2 | 66.7% | 1 |
| 1961 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1960 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1959 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1958 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1957 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1956 | 5 | 1 | 20.0% | 2 |
| 1955 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1954 | 1 | 1 | 100.0% | 0 |
| 1953 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1952 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1951 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1950 | 5 | 1 | 20.0% | 3 |
| 1949 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1948 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1947 | 3 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1940 | 1 | 0 | 0.0% | 1 |
| 1939 | 2 | 0 | 0.0% | 2 |
| 1933 | 2 | 1 | 50.0% | 1 |
| 1932 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
| 1931 | 3 | 0 | 0.0% | 3 |
За 338 матчів (жов 2016 – лис 2026) команда Aris Thessaloniki зіграла внічию 87 разів, а модель очікувала 84,7 саме за цими матчами — приблизно на 2 більше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.
Стала середня частота ліги натомість дала б 80,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.