ENG · Клуб

Wrexham ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,759 усі починають із 1500
Пік 1,816 досягнуто 7 бер 2026
Місце #206 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,943 останні 30 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
National League 674 178 26.4%
League One 552 157 28.4%
FA Cup 259 56 21.6%
League Two 230 61 26.5%
League Cup 129 27 20.9%
Championship 59 19 32.2%
UEFA Cup Winners' Cup 26 7 26.9%
Club Friendlies 14 3 21.4%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 45 12 26.7% 6
2025 52 16 30.8% 6
2024 52 11 21.2% 9
2023 57 14 24.6% 7
2022 48 9 18.8% 6
2021 51 15 29.4% 6
2020 23 4 17.4% 5
2019 50 10 20.0% 12
2018 49 20 40.8% 3
2017 46 13 28.3% 8
2016 47 13 27.7% 5
2015 47 12 25.5% 9
2014 50 13 26.0% 9
2013 48 12 25.0% 8
2012 48 12 25.0% 12
2011 53 12 22.6% 8
2010 44 17 38.6% 7
2009 46 12 26.1% 11
2008 47 12 25.5% 9
2007 48 9 18.8% 13
2006 50 14 28.0% 10
2005 48 14 29.2% 8
2004 51 13 25.5% 10
2003 48 10 20.8% 8
2002 46 15 32.6% 6
2001 51 11 21.6% 14
2000 50 6 12.0% 16
1999 54 19 35.2% 7
1998 52 14 26.9% 6
1997 56 22 39.3% 6
1996 54 17 31.5% 9
1995 55 22 40.0% 6
1994 53 13 24.5% 8
1993 26 9 34.6% 4
1992 6 2 33.3% 2
1991 4 0 0.0% 4
1990 9 1 11.1% 6
1989 3 1 33.3% 2
1988 4 2 50.0% 1
1987 5 0 0.0% 4
1986 10 3 30.0% 4
1985 7 1 14.3% 5
1984 7 0 0.0% 7
1983 3 0 0.0% 3
1982 8 2 25.0% 4
1981 10 2 20.0% 5
1980 6 1 16.7% 2
1979 9 2 22.2% 4
1978 13 3 23.1% 5
1977 10 2 20.0% 5
1976 10 3 30.0% 5
1975 8 4 50.0% 2
1974 6 0 0.0% 4
1973 5 1 20.0% 2
1972 10 2 20.0% 3
1971 5 2 40.0% 3
1970 5 1 20.0% 2
1969 6 1 16.7% 5
1968 5 1 20.0% 3
1967 3 0 0.0% 2
1966 2 0 0.0% 2
1965 4 0 0.0% 4
1964 3 0 0.0% 3
1963 8 3 37.5% 2
1962 5 1 20.0% 2
1961 4 0 0.0% 3
1960 7 2 28.6% 3
1959 2 0 0.0% 2
1958 1 0 0.0% 1
1957 4 1 25.0% 2
1956 4 2 50.0% 1
1955 1 0 0.0% 1
1954 5 2 40.0% 2
1953 5 2 40.0% 1
1952 2 0 0.0% 2
1951 3 1 33.3% 1
1950 2 0 0.0% 2
1949 3 1 33.3% 1
1948 1 0 0.0% 1
1947 2 0 0.0% 2
1946 6 2 33.3% 2
1945 4 1 25.0% 3
1938 1 0 0.0% 1
1937 3 0 0.0% 2
1936 2 0 0.0% 2
1935 1 0 0.0% 1
1934 2 0 0.0% 2
1933 1 0 0.0% 1
1932 3 1 33.3% 1
1931 2 0 0.0% 1
1930 5 1 20.0% 2
1929 2 0 0.0% 2
1928 3 0 0.0% 2
1927 3 1 33.3% 2
1926 4 2 50.0% 2
1925 1 0 0.0% 1
1923 1 0 0.0% 1
1909 2 1 50.0% 1
1889 1 0 0.0% 1
1887 1 0 0.0% 1
1886 1 0 0.0% 1
1885 1 0 0.0% 1
1884 2 0 0.0% 2
1883 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 567 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Wrexham зіграла внічию 149 разів, а модель очікувала 146,6 саме за цими матчами — приблизно на 2 більше, або 0,2 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 145,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.