ENG · Клуб

West Ham United ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,923 усі починають із 1500
Пік 2,066 досягнуто 7 лис 2021
Місце #56 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,999 останні 31 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Premier League 1148 289 25.2%
FA Cup 345 102 29.6%
League Cup 238 48 20.2%
Championship 151 45 29.8%
UEFA Europa League 38 6 15.8%
Club Friendlies 37 13 35.1%
UEFA Cup Winners' Cup 26 5 19.2%
UEFA Conference League 13 1 7.7%
FA Community Shield 3 1 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 43 15 34.9% 5
2025 43 10 23.3% 12
2024 49 16 32.7% 6
2023 62 9 14.5% 15
2022 57 13 22.8% 8
2021 53 10 18.9% 9
2020 41 10 24.4% 8
2019 43 8 18.6% 9
2018 50 13 26.0% 8
2017 45 11 24.4% 9
2016 56 15 26.8% 10
2015 53 19 35.9% 7
2014 42 6 14.3% 17
2013 44 12 27.3% 8
2012 44 14 31.8% 6
2011 49 9 18.4% 7
2010 43 14 32.6% 9
2009 44 14 31.8% 7
2008 43 11 25.6% 9
2007 42 7 16.7% 17
2006 49 8 16.3% 15
2005 45 11 24.4% 5
2004 53 13 24.5% 8
2003 48 17 35.4% 8
2002 44 10 22.7% 11
2001 43 12 27.9% 8
2000 44 13 29.5% 8
1999 47 13 27.7% 7
1998 46 16 34.8% 8
1997 46 8 17.4% 21
1996 46 13 28.3% 8
1995 44 12 27.3% 6
1994 51 13 25.5% 16
1993 28 6 21.4% 5
1992 8 5 62.5% 1
1991 11 3 27.3% 4
1990 9 2 22.2% 3
1989 15 5 33.3% 4
1988 6 0 0.0% 4
1987 9 4 44.4% 3
1986 11 4 36.4% 3
1985 8 1 12.5% 3
1984 8 3 37.5% 2
1983 7 1 14.3% 3
1982 8 3 37.5% 2
1981 14 5 35.7% 6
1980 16 3 18.8% 9
1979 10 4 40.0% 2
1978 4 1 25.0% 1
1977 3 0 0.0% 2
1976 9 0 0.0% 9
1975 16 5 31.3% 3
1974 5 2 40.0% 2
1973 4 1 25.0% 2
1972 8 2 25.0% 2
1971 9 2 22.2% 5
1970 3 0 0.0% 2
1969 5 0 0.0% 3
1968 6 1 16.7% 3
1967 7 2 28.6% 3
1966 15 3 20.0% 4
1965 16 4 25.0% 5
1964 15 3 20.0% 7
1963 10 2 20.0% 4
1962 3 0 0.0% 2
1961 4 1 25.0% 2
1960 4 1 25.0% 2
1959 1 0 0.0% 1
1958 3 0 0.0% 3
1957 2 0 0.0% 2
1956 6 2 33.3% 2
1955 2 1 50.0% 1
1954 3 1 33.3% 1
1953 1 0 0.0% 1
1952 3 1 33.3% 1
1951 2 0 0.0% 2
1950 2 0 0.0% 2
1949 1 0 0.0% 1
1948 2 1 50.0% 1
1947 1 0 0.0% 1
1946 4 0 0.0% 4
1939 5 2 40.0% 2
1938 1 0 0.0% 1
1937 2 1 50.0% 1
1936 2 1 50.0% 1
1935 2 1 50.0% 1
1934 2 0 0.0% 2
1933 6 1 16.7% 3
1932 2 0 0.0% 2
1931 1 0 0.0% 1
1930 4 0 0.0% 4
1929 5 1 20.0% 2
1928 2 0 0.0% 2
1927 3 1 33.3% 1
1926 1 0 0.0% 1
1925 6 3 50.0% 2
1924 3 1 33.3% 1
1923 9 3 33.3% 3
1922 3 2 66.7% 1
1921 1 0 0.0% 1
1920 4 1 25.0% 3
1915 2 1 50.0% 1
1914 4 1 25.0% 2
1913 4 2 50.0% 2
1912 5 2 40.0% 1
1911 4 0 0.0% 4
1910 5 2 40.0% 2
1909 6 3 50.0% 1
1908 2 0 0.0% 2
1907 2 0 0.0% 2
1906 2 1 50.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 595 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда West Ham United зіграла внічию 149 разів, а модель очікувала 143,9 саме за цими матчами — приблизно на 5 більше, або 0,5 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 147,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.