AUT · Клуб

Wacker Innsbruck ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,576 усі починають із 1500
Пік 1,734 досягнуто 3 жов 1990
Місце #662 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 406 останні 3 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Austrian Cup 208 36 17.3%
Bundesliga 104 22 21.2%
UEFA Europa League 46 8 17.4%
UEFA Champions League 26 4 15.4%
UEFA Cup Winners' Cup 18 2 11.1%
Club Friendlies 2 0 0.0%
Inter-Cities Fairs Cup 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 3 0 0.0% 3
2025 1 0 0.0% 1
2021 2 0 0.0% 2
2020 5 1 20.0% 3
2019 17 0 0.0% 17
2018 20 5 25.0% 11
2017 3 1 33.3% 2
2016 1 1 100.0% 0
2015 3 2 66.7% 1
2014 18 9 50.0% 3
2013 40 9 22.5% 10
2012 23 3 13.0% 9
2011 3 0 0.0% 3
2010 4 1 25.0% 2
2009 2 0 0.0% 2
2008 1 1 100.0% 0
2006 2 0 0.0% 2
2005 2 0 0.0% 2
2004 2 0 0.0% 1
2003 2 1 50.0% 1
2002 1 0 0.0% 1
2001 10 3 30.0% 4
2000 10 3 30.0% 3
1999 1 0 0.0% 1
1998 2 0 0.0% 2
1997 5 0 0.0% 5
1996 6 2 33.3% 3
1995 2 0 0.0% 2
1994 8 1 12.5% 6
1993 11 1 9.1% 9
1992 5 0 0.0% 5
1991 9 1 11.1% 6
1990 8 1 12.5% 7
1989 11 2 18.2% 8
1988 8 0 0.0% 8
1987 9 1 11.1% 5
1986 11 1 9.1% 7
1985 5 1 20.0% 3
1984 7 0 0.0% 7
1983 9 2 22.2% 5
1982 6 0 0.0% 6
1981 4 0 0.0% 4
1980 3 0 0.0% 3
1979 9 3 33.3% 3
1978 12 2 16.7% 4
1977 9 1 11.1% 7
1976 10 2 20.0% 6
1975 8 1 12.5% 6
1974 8 1 12.5% 4
1973 8 2 25.0% 3
1972 4 1 25.0% 3
1971 4 1 25.0% 3
1970 10 1 10.0% 9
1969 2 0 0.0% 2
1968 4 2 50.0% 1
1967 2 0 0.0% 2
1966 2 0 0.0% 2
1965 2 0 0.0% 2
1964 2 1 50.0% 1
1963 1 1 100.0% 0
1961 1 0 0.0% 1
1960 3 1 33.3% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 406 матчів (бер 1960 – жов 2026) команда Wacker Innsbruck зіграла внічию 73 разів, а модель очікувала 85,0 саме за цими матчами — приблизно на 12 менше, або 1,5 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 85,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.