SUI · Національна збірна

Switzerland ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,033 усі починають із 1500
Пік 2,033 досягнуто 6 жов 2026
Місце #9 з 336 збірні
Оцінено матчів 894 останні 6 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 476 101 21.2%
FIFA World Cup qualification 146 39 26.7%
UEFA Euro qualification 110 29 26.4%
Central European International Cup 50 8 16.0%
FIFA World Cup 47 10 21.3%
UEFA Nations League 28 6 21.4%
UEFA European Championship 23 11 47.8%
Olympic Games 7 1 14.3%
Miami Cup 2 0 0.0%
Tournoi de France 2 0 0.0%
Cyprus International Tournament 2 1 50.0%
Lunar New Year Cup 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 14 4 28.6% 5
2025 10 3 30.0% 6
2024 15 7 46.7% 3
2023 10 5 50.0% 3
2022 13 1 7.7% 11
2021 17 6 35.3% 5
2020 8 3 37.5% 2
2019 10 3 30.0% 5
2018 14 3 21.4% 7
2017 9 1 11.1% 8
2016 12 3 25.0% 5
2015 10 1 10.0% 8
2014 12 2 16.7% 10
2013 9 3 33.3% 4
2012 9 1 11.1% 6
2011 9 4 44.4% 4
2010 12 4 33.3% 3
2009 9 4 44.4% 2
2008 13 1 7.7% 8
2007 10 1 10.0% 6
2006 13 4 30.8% 5
2005 11 4 36.4% 3
2004 12 4 33.3% 5
2003 8 2 25.0% 4
2002 8 3 37.5% 3
2001 10 1 10.0% 8
2000 9 5 55.6% 2
1999 11 2 18.2% 5
1998 7 4 57.1% 1
1997 8 1 12.5% 4
1996 10 2 20.0% 5
1995 9 3 33.3% 4
1994 15 3 20.0% 7
1993 9 3 33.3% 3
1992 7 1 14.3% 5
1991 10 3 30.0% 3
1990 9 1 11.1% 6
1989 9 1 11.1% 5
1988 9 1 11.1% 4
1987 9 5 55.6% 3
1986 8 2 25.0% 4
1985 12 7 58.3% 2
1984 8 3 37.5% 5
1983 13 5 38.5% 6
1982 10 2 20.0% 5
1981 8 3 37.5% 3
1980 10 1 10.0% 6
1979 7 0 0.0% 7
1978 5 0 0.0% 3
1977 9 1 11.1% 4
1976 8 1 12.5% 4
1975 7 2 28.6% 3
1974 7 1 14.3% 5
1973 6 1 16.7% 4
1972 5 4 80.0% 1
1971 6 1 16.7% 5
1970 6 1 16.7% 3
1969 6 1 16.7% 5
1968 6 1 16.7% 3
1967 8 2 25.0% 4
1966 8 2 25.0% 5
1965 6 2 33.3% 3
1964 7 0 0.0% 7
1963 5 2 40.0% 1
1962 6 0 0.0% 4
1961 4 0 0.0% 2
1960 6 0 0.0% 4
1959 4 0 0.0% 2
1958 5 1 20.0% 4
1957 5 1 20.0% 2
1956 7 3 42.9% 2
1955 6 1 16.7% 3
1954 9 2 22.2% 5
1953 6 1 16.7% 5
1952 6 1 16.7% 3
1951 6 1 16.7% 5
1950 9 2 22.2% 4
1949 6 0 0.0% 6
1948 7 2 28.6% 3
1947 6 1 16.7% 5
1946 5 0 0.0% 5
1945 5 1 20.0% 3
1943 3 0 0.0% 3
1942 6 0 0.0% 3
1941 4 0 0.0% 2
1940 4 1 25.0% 3
1939 6 1 16.7% 4
1938 12 3 25.0% 5
1937 10 1 10.0% 8
1936 8 1 12.5% 4
1935 8 1 12.5% 4
1934 7 1 14.3% 4
1933 10 3 30.0% 4
1932 7 1 14.3% 4
1931 7 1 14.3% 4
1930 7 2 28.6% 4
1929 6 0 0.0% 4
1928 9 0 0.0% 9
1927 4 1 25.0% 3
1926 6 1 16.7% 2
1925 7 1 14.3% 3
1924 10 2 20.0% 4
1923 7 2 28.6% 2
1922 5 3 60.0% 1
1921 3 2 66.7% 1
1920 5 0 0.0% 5
1918 2 0 0.0% 2
1917 2 0 0.0% 2
1915 1 0 0.0% 1
1914 3 2 66.7% 1
1913 4 0 0.0% 3
1912 3 0 0.0% 3
1911 6 1 16.7% 3
1910 1 0 0.0% 1
1909 1 0 0.0% 1
1908 2 0 0.0% 2
1905 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 142 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Switzerland зіграла внічию 40 разів, а модель очікувала 29,4 саме за цими матчами — приблизно на 11 більше, або 2,2 стандартних похибок, різниця більша за типову, хоча приблизно один із двадцяти має таку випадково.

Так само незвично, як 5 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 33,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.