ENG · Клуб

Swansea City ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,771 усі починають із 1500
Пік 1,893 досягнуто 23 січ 2013
Місце #186 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,937 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 520 143 27.5%
League Two 368 93 25.3%
League One 322 93 28.9%
Premier League 266 66 24.8%
FA Cup 255 52 20.4%
League Cup 161 31 19.3%
UEFA Cup Winners' Cup 18 4 22.2%
Club Friendlies 15 3 20.0%
UEFA Europa League 12 4 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 41 8 19.5% 9
2025 54 10 18.5% 11
2024 49 10 20.4% 9
2023 51 14 27.5% 7
2022 51 17 33.3% 11
2021 52 10 19.2% 9
2020 45 15 33.3% 4
2019 53 13 24.5% 16
2018 50 14 28.0% 13
2017 44 6 13.6% 11
2016 46 7 15.2% 9
2015 45 14 31.1% 7
2014 44 7 15.9% 14
2013 55 18 32.7% 9
2012 45 10 22.2% 11
2011 44 12 27.3% 8
2010 51 12 23.5% 12
2009 50 17 34.0% 8
2008 57 23 40.4% 8
2007 49 12 24.5% 5
2006 50 16 32.0% 6
2005 50 14 28.0% 17
2004 53 12 22.6% 7
2003 49 14 28.6% 10
2002 47 11 23.4% 10
2001 52 13 25.0% 6
2000 47 16 34.0% 9
1999 56 14 25.0% 9
1998 48 16 33.3% 5
1997 49 8 16.3% 12
1996 53 12 22.6% 16
1995 51 14 27.5% 13
1994 54 17 31.5% 10
1993 30 9 30.0% 7
1992 3 0 0.0% 3
1991 11 3 27.3% 6
1990 6 2 33.3% 3
1989 6 2 33.3% 2
1988 5 1 20.0% 3
1987 6 1 16.7% 2
1986 7 2 28.6% 3
1985 6 0 0.0% 6
1984 5 1 20.0% 2
1983 5 2 40.0% 1
1982 11 1 9.1% 8
1981 5 0 0.0% 4
1980 7 3 42.9% 3
1979 5 2 40.0% 1
1978 9 2 22.2% 3
1977 6 2 33.3% 2
1976 7 1 14.3% 4
1975 3 0 0.0% 3
1974 3 1 33.3% 1
1973 3 1 33.3% 2
1972 5 1 20.0% 2
1971 7 2 28.6% 2
1970 6 1 16.7% 4
1969 5 0 0.0% 4
1968 10 2 20.0% 3
1967 3 0 0.0% 2
1966 8 3 37.5% 2
1965 6 1 16.7% 2
1964 11 3 27.3% 3
1963 4 0 0.0% 2
1962 2 0 0.0% 1
1961 7 2 28.6% 3
1960 4 1 25.0% 1
1959 1 0 0.0% 1
1958 1 0 0.0% 1
1957 1 0 0.0% 1
1956 1 0 0.0% 1
1955 4 1 25.0% 2
1954 3 1 33.3% 2
1953 1 0 0.0% 1
1952 3 0 0.0% 3
1951 1 0 0.0% 1
1950 2 0 0.0% 2
1948 3 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
1946 2 1 50.0% 1
1939 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 4 1 25.0% 2
1936 1 0 0.0% 1
1935 2 0 0.0% 2
1934 4 1 25.0% 2
1933 1 0 0.0% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1929 2 0 0.0% 2
1928 1 0 0.0% 1
1927 5 1 20.0% 2
1926 5 0 0.0% 5
1925 4 0 0.0% 2
1924 4 2 50.0% 2
1922 5 2 40.0% 3
1921 2 0 0.0% 2
1915 3 1 33.3% 1
1914 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 581 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Swansea City зіграла внічию 138 разів, а модель очікувала 156,5 саме за цими матчами — приблизно на 18 менше, або 1,7 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 3 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 153,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.