Трофеї 2 турніри
🏆 7 × Чемпіон (1995, 1996, 1998, 2009, 2017, 2022, 2023)
🥈 3 × Фіналіст (1974, 1997, 2001)
🏆 1 × Чемпіон (2024)
🥈 5 × Фіналіст (2017, 2021, 2022, 2023, 2025)
🥉 2 × Третє місце (2016, 2020)
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,838 усі починають із 1500
Пік 1,946 досягнуто 21 жов 2023
Місце #111 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 882 останні 15 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 16 жов 2026.

Остання форма · нічиї виділено
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 501 матчів (лют 2015 – жов 2026) команда SK Sturm Graz зіграла внічию 111 разів, а модель очікувала 117,0 саме за цими матчами — приблизно на 6 менше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 120,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Bundesliga 482 110 22.8%
Austrian Cup 234 42 18.0%
UEFA Europa League 94 24 25.5%
UEFA Champions League 42 5 11.9%
Club Friendlies 12 5 41.7%
UEFA Cup Winners' Cup 10 3 30.0%
UEFA Conference League 4 1 25.0%
Inter-Cities Fairs Cup 4 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 33 14 42.4% 5
2025 48 6 12.5% 15
2024 48 12 25.0% 7
2023 46 6 13.0% 22
2022 41 13 31.7% 5
2021 50 11 22.0% 12
2020 29 4 13.8% 12
2019 39 7 18.0% 23
2018 41 12 29.3% 8
2017 43 3 7.0% 27
2016 41 11 26.8% 9
2015 42 12 28.6% 11
2014 39 9 23.1% 8
2013 42 11 26.2% 8
2012 24 6 25.0% 9
2011 10 0 0.0% 10
2010 11 3 27.3% 4
2009 15 5 33.3% 4
2008 5 2 40.0% 2
2006 2 0 0.0% 1
2005 3 1 33.3% 2
2004 5 1 20.0% 2
2003 4 0 0.0% 4
2002 12 1 8.3% 8
2001 9 3 33.3% 4
2000 13 3 23.1% 5
1999 14 3 21.4% 4
1998 14 2 14.3% 11
1997 9 0 0.0% 9
1996 6 2 33.3% 2
1995 6 1 16.7% 4
1994 1 0 0.0% 1
1993 4 0 0.0% 4
1992 3 0 0.0% 2
1991 6 0 0.0% 6
1990 4 1 25.0% 2
1989 4 2 50.0% 2
1988 7 2 28.6% 2
1987 3 0 0.0% 3
1986 4 1 25.0% 2
1985 5 0 0.0% 5
1984 5 1 20.0% 4
1983 13 6 46.2% 2
1982 4 0 0.0% 4
1981 7 2 28.6% 3
1980 2 1 50.0% 1
1979 3 0 0.0% 2
1978 4 1 25.0% 2
1977 2 0 0.0% 2
1976 5 0 0.0% 4
1975 8 2 25.0% 6
1974 4 0 0.0% 4
1973 2 1 50.0% 1
1972 1 1 100.0% 0
1971 4 0 0.0% 4
1970 8 2 25.0% 6
1969 2 0 0.0% 2
1968 1 0 0.0% 1
1967 2 0 0.0% 2
1966 1 0 0.0% 1
1965 3 1 33.3% 2
1964 4 0 0.0% 4
1963 3 0 0.0% 2
1962 1 0 0.0% 1
1961 3 0 0.0% 3
1960 4 2 50.0% 1
1959 1 0 0.0% 1
Дата Господарі Оцінка Гості Р Турнір
☆ 13 бер 1960 FC Wien 3–0 SK Sturm Graz Г AUT · Austrian Cup Попередній етап
☆ 08 кві 1959 SK Sturm Graz 0–1 Grazer AK В AUT · Austrian Cup 1/16 фіналу
882 матчів · сторінка 23 / 23 ‹ попередня наступна ›
Майбутні матчі
Дата Господарі · Гості 1 / X / 2 Нічия · логістична Турнір
чт, 22 жов 2026
чт, 05 лис 2026
чт, 22 жов 2026
☆ 22 жов 16:45 SK Sturm Graz проти Olympique de Marseille – / – / – 23.0% ITL · UEFA Europa League Етап ліги
чт, 05 лис 2026
☆ 05 лис 20:00 SK Sturm Graz проти NK Celje – / – / – 18.2% ITL · UEFA Europa League Етап ліги

Нічия · логістична — імовірність нічиєї за логістичною моделлю. П’ять сигналів — модель голів, частота нічиїх за різницею Elo, очікувані голи та власна частота нічиїх турніру — навчено на всіх зіграних матчах, відкалібровано й застосовано до майбутніх. Риска означає, що модель ще не оцінила матч. Описова статистика, а не порада щодо ставок.