ROU · Клуб

Steaua București ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,547 усі починають із 1500
Пік 1,817 досягнуто 13 вер 2006
Місце #981 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 299 останні 12 сер 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
UEFA Europa League 120 34 28.3%
UEFA Champions League 110 29 26.4%
UEFA Cup Winners' Cup 40 12 30.0%
Romanian Cup 27 6 22.2%
UEFA Super Cup 1 0 0.0%
Intercontinental Cup (Toyota Cup) 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 1 0 0.0% 1
2025 1 0 0.0% 1
2024 1 1 100.0% 0
2023 5 1 20.0% 3
2022 2 1 50.0% 1
2020 2 0 0.0% 2
2019 4 1 25.0% 3
2016 6 3 50.0% 2
2015 2 0 0.0% 2
2014 6 1 16.7% 5
2013 2 0 0.0% 2
2012 12 2 16.7% 4
2011 10 3 30.0% 6
2010 8 3 37.5% 3
2009 12 4 33.3% 6
2008 8 2 25.0% 4
2007 10 2 20.0% 5
2006 16 5 31.3% 7
2005 14 5 35.7% 4
2004 12 2 16.7% 6
2003 6 4 66.7% 1
2001 6 2 33.3% 4
1999 10 2 20.0% 7
1998 10 2 20.0% 6
1997 14 3 21.4% 6
1996 9 2 22.2% 5
1995 8 4 50.0% 4
1994 8 4 50.0% 2
1993 6 2 33.3% 4
1992 4 1 25.0% 3
1991 6 2 33.3% 3
1990 4 1 25.0% 3
1989 9 1 11.1% 5
1988 8 2 25.0% 2
1987 5 0 0.0% 4
1986 8 2 25.0% 3
1985 4 1 25.0% 3
1984 2 1 50.0% 1
1980 2 1 50.0% 1
1979 4 1 25.0% 3
1978 2 0 0.0% 2
1977 2 0 0.0% 2
1976 2 1 50.0% 1
1972 2 2 100.0% 0
1971 4 1 25.0% 3
1970 4 1 25.0% 2
1969 2 1 50.0% 1
1968 2 0 0.0% 2
1967 4 0 0.0% 4
1966 2 1 50.0% 1
1964 4 0 0.0% 4
1962 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 299 матчів (вер 1962 – сер 2026) команда Steaua București зіграла внічию 81 разів, а модель очікувала 66,7 саме за цими матчами — приблизно на 14 більше, або 2,0 стандартних похибок, різниця, звична для більшості команд за такий період.

Так само незвично, як 4 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 64,5 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.