SUI · Клуб

Servette ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,778 усі починають із 1500
Пік 1,842 досягнуто 2 бер 2024
Місце #180 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 726 останні 24 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Swiss Cup 363 69 19.0%
Super League 305 90 29.5%
UEFA Cup Winners' Cup 22 4 18.2%
UEFA Champions League 21 7 33.3%
UEFA Europa League 6 2 33.3%
Club Friendlies 5 1 20.0%
UEFA Conference League 4 3 75.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 36 11 30.6% 8
2025 40 12 30.0% 10
2024 47 12 25.5% 8
2023 49 20 40.8% 6
2022 37 12 32.4% 11
2021 46 9 19.6% 14
2020 32 11 34.4% 7
2019 20 6 30.0% 6
2018 2 1 50.0% 1
2017 2 0 0.0% 2
2016 1 0 0.0% 1
2015 1 0 0.0% 1
2014 2 0 0.0% 2
2013 20 3 15.0% 13
2012 19 5 26.3% 7
2011 3 1 33.3% 2
2010 3 1 33.3% 2
2007 2 0 0.0% 2
2006 3 2 66.7% 1
2005 3 2 66.7% 1
2004 2 0 0.0% 2
2003 3 1 33.3% 1
2002 1 0 0.0% 1
2001 4 1 25.0% 2
2000 3 0 0.0% 2
1999 7 1 14.3% 5
1998 1 0 0.0% 1
1997 4 0 0.0% 3
1996 6 1 16.7% 3
1995 3 2 66.7% 1
1994 3 1 33.3% 1
1993 6 1 16.7% 3
1992 5 2 40.0% 3
1991 2 1 50.0% 1
1990 3 0 0.0% 2
1989 2 0 0.0% 2
1988 4 1 25.0% 2
1987 6 2 33.3% 2
1986 6 4 66.7% 2
1985 10 2 20.0% 3
1984 11 3 27.3% 5
1983 12 1 8.3% 7
1982 1 0 0.0% 1
1981 2 1 50.0% 1
1980 2 0 0.0% 1
1979 13 6 46.2% 3
1978 9 3 33.3% 3
1977 3 1 33.3% 1
1976 4 0 0.0% 3
1975 4 0 0.0% 4
1974 5 1 20.0% 3
1973 2 0 0.0% 2
1972 3 1 33.3% 2
1971 7 0 0.0% 4
1970 4 0 0.0% 2
1969 7 1 14.3% 3
1968 3 1 33.3% 1
1967 4 0 0.0% 2
1966 9 2 22.2% 3
1965 4 0 0.0% 2
1964 4 0 0.0% 4
1963 6 1 16.7% 4
1962 8 2 25.0% 3
1961 6 0 0.0% 6
1960 3 0 0.0% 3
1959 9 4 44.4% 4
1958 2 0 0.0% 2
1957 3 1 33.3% 2
1956 4 0 0.0% 3
1955 4 0 0.0% 4
1954 5 0 0.0% 3
1953 3 1 33.3% 1
1952 3 0 0.0% 2
1951 4 0 0.0% 3
1950 5 2 40.0% 2
1949 6 1 16.7% 4
1948 4 0 0.0% 2
1947 3 1 33.3% 2
1946 8 3 37.5% 3
1945 1 0 0.0% 1
1944 5 0 0.0% 3
1943 5 1 20.0% 4
1942 2 1 50.0% 1
1941 6 2 33.3% 3
1940 2 0 0.0% 1
1939 3 0 0.0% 3
1938 4 1 25.0% 2
1937 5 1 20.0% 3
1936 8 2 25.0% 3
1935 3 0 0.0% 2
1934 6 1 16.7% 3
1933 3 0 0.0% 3
1932 2 0 0.0% 2
1931 2 0 0.0% 2
1930 2 0 0.0% 2
1929 3 0 0.0% 3
1928 6 2 33.3% 3
1927 3 0 0.0% 3
1926 4 0 0.0% 2
1925 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 313 матчів (сер 2015 – жов 2026) команда Servette зіграла внічию 94 разів, а модель очікувала 74,8 саме за цими матчами — приблизно на 19 більше, або 2,6 стандартних похибок, різниця більша за типову, хоча приблизно один із двадцяти має таку випадково.

Так само незвично, як 6 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 76,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.