SUI · Клуб

Schaffhausen ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,544 усі починають із 1500
Пік 1,742 досягнуто 19 вер 1997
Місце #1,031 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 239 останні 27 чер 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Swiss Cup 236 52 22.0%
Club Friendlies 2 0 0.0%
Super League 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 2 0 0.0% 1
2025 2 1 50.0% 1
2024 3 0 0.0% 3
2023 2 1 50.0% 1
2022 4 0 0.0% 4
2021 3 0 0.0% 3
2020 1 1 100.0% 0
2019 1 0 0.0% 1
2018 2 1 50.0% 1
2017 2 0 0.0% 2
2016 3 1 33.3% 2
2015 3 2 66.7% 1
2014 2 1 50.0% 1
2013 2 0 0.0% 2
2012 3 1 33.3% 2
2010 2 0 0.0% 2
2009 1 0 0.0% 1
2008 2 2 100.0% 0
2007 3 0 0.0% 3
2006 3 0 0.0% 3
2005 3 1 33.3% 2
2004 3 1 33.3% 2
2003 5 2 40.0% 2
2002 3 1 33.3% 2
2001 5 1 20.0% 3
2000 4 2 50.0% 2
1999 2 1 50.0% 1
1998 1 0 0.0% 1
1997 6 2 33.3% 3
1996 4 1 25.0% 2
1995 5 0 0.0% 5
1994 6 2 33.3% 3
1993 5 1 20.0% 3
1992 3 0 0.0% 2
1991 4 0 0.0% 2
1990 3 0 0.0% 3
1989 4 0 0.0% 4
1988 9 2 22.2% 5
1987 1 0 0.0% 1
1986 2 1 50.0% 1
1985 1 0 0.0% 1
1984 2 0 0.0% 2
1981 2 1 50.0% 1
1980 3 0 0.0% 3
1979 4 1 25.0% 2
1978 1 0 0.0% 1
1977 3 2 66.7% 1
1976 3 1 33.3% 1
1975 2 1 50.0% 1
1974 1 0 0.0% 1
1973 2 0 0.0% 2
1972 2 1 50.0% 1
1970 4 1 25.0% 2
1969 2 0 0.0% 2
1968 2 1 50.0% 1
1967 1 0 0.0% 1
1966 2 0 0.0% 2
1965 1 1 100.0% 0
1964 2 0 0.0% 2
1963 2 1 50.0% 1
1962 2 0 0.0% 1
1961 6 2 33.3% 2
1960 3 1 33.3% 2
1959 1 0 0.0% 1
1958 3 1 33.3% 2
1957 1 0 0.0% 1
1956 2 0 0.0% 2
1955 3 0 0.0% 2
1954 3 0 0.0% 2
1953 3 1 33.3% 1
1952 2 1 50.0% 1
1951 1 0 0.0% 1
1950 2 0 0.0% 2
1949 3 0 0.0% 3
1948 2 0 0.0% 2
1947 1 0 0.0% 1
1946 3 0 0.0% 2
1945 2 0 0.0% 2
1944 4 2 50.0% 2
1943 2 0 0.0% 2
1942 3 1 33.3% 1
1941 2 0 0.0% 1
1940 4 0 0.0% 3
1939 5 2 40.0% 2
1938 4 0 0.0% 4
1937 3 1 33.3% 2
1936 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 239 матчів (жов 1936 – чер 2026) команда Schaffhausen зіграла внічию 52 разів, а модель очікувала 35,8 саме за цими матчами — приблизно на 16 більше, або 2,9 стандартних похибок, різниця більша за типову, хоча приблизно один із двадцяти має таку випадково.

Так само незвично, як 8 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 36,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.