IRL · Національна збірна

Republic of Ireland ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,777 усі починають із 1500
Пік 1,964 досягнуто 21 сер 2002
Місце #47 з 336 збірні
Оцінено матчів 637 останні 4 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 271 71 26.2%
FIFA World Cup qualification 156 48 30.8%
UEFA Euro qualification 138 41 29.7%
UEFA Nations League 28 8 28.6%
FIFA World Cup 13 8 61.5%
UEFA European Championship 10 2 20.0%
USA Cup 9 3 33.3%
Brazil Independence Cup 4 0 0.0%
Nations Cup 3 0 0.0%
Olympic Games 2 0 0.0%
Unity Cup 2 0 0.0%
Kirin Cup 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 9 5 55.6% 2
2025 10 3 30.0% 5
2024 10 1 10.0% 9
2023 10 1 10.0% 9
2022 10 2 20.0% 4
2021 12 5 41.7% 2
2020 8 4 50.0% 3
2019 10 4 40.0% 2
2018 9 4 44.4% 4
2017 11 4 36.4% 3
2016 13 4 30.8% 4
2015 9 4 44.4% 4
2014 11 3 27.3% 4
2013 14 5 35.7% 5
2012 12 3 25.0% 5
2011 14 4 28.6% 7
2010 9 1 11.1% 7
2009 12 7 58.3% 3
2008 8 3 37.5% 2
2007 11 6 54.6% 3
2006 7 1 14.3% 5
2005 9 3 33.3% 4
2004 13 5 38.5% 4
2003 11 3 27.3% 4
2002 12 4 33.3% 4
2001 10 2 20.0% 4
2000 10 4 40.0% 3
1999 10 3 30.0% 7
1998 6 1 16.7% 3
1997 10 4 40.0% 3
1996 11 3 27.3% 3
1995 9 2 22.2% 5
1994 12 2 16.7% 6
1993 10 2 20.0% 6
1992 10 2 20.0% 8
1991 8 5 62.5% 1
1990 13 7 53.8% 3
1989 8 3 37.5% 3
1988 10 3 30.0% 3
1987 8 1 12.5% 5
1986 7 3 42.9% 2
1985 9 4 44.4% 2
1984 7 2 28.6% 3
1983 5 0 0.0% 3
1982 7 1 14.3% 6
1981 6 1 16.7% 4
1980 8 1 12.5% 5
1979 9 1 11.1% 5
1978 6 4 66.7% 2
1977 5 2 40.0% 2
1976 5 2 40.0% 2
1975 4 0 0.0% 3
1974 5 1 20.0% 3
1973 6 2 33.3% 2
1972 6 0 0.0% 6
1971 3 0 0.0% 3
1970 6 1 16.7% 3
1969 7 2 28.6% 3
1968 4 3 75.0% 1
1967 3 0 0.0% 2
1966 6 1 16.7% 3
1965 4 0 0.0% 2
1964 6 0 0.0% 5
1963 3 1 33.3% 1
1962 3 1 33.3% 2
1961 4 0 0.0% 2
1960 5 0 0.0% 5
1959 3 0 0.0% 2
1958 3 2 66.7% 1
1957 3 1 33.3% 1
1956 3 0 0.0% 2
1955 5 1 20.0% 3
1954 2 0 0.0% 1
1953 4 0 0.0% 3
1952 4 1 25.0% 3
1951 3 0 0.0% 3
1950 2 1 50.0% 1
1949 8 1 12.5% 6
1948 3 0 0.0% 2
1947 2 0 0.0% 2
1946 3 0 0.0% 3
1939 3 3 100.0% 0
1938 4 1 25.0% 3
1937 4 1 25.0% 3
1936 5 1 20.0% 2
1935 3 0 0.0% 2
1934 3 1 33.3% 1
1932 1 0 0.0% 1
1931 2 1 50.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1929 1 0 0.0% 1
1928 1 0 0.0% 1
1926 1 0 0.0% 1
1924 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 121 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Republic of Ireland зіграла внічию 41 разів, а модель очікувала 27,1 саме за цими матчами — приблизно на 14 більше, або 3,1 стандартних похибок, далеко за межами моделі — це так само може бути прогалиною моделі, як і особливістю Republic of Ireland.

Так само незвично, як 8 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 28,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.