ENG · Клуб

Preston North End ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,571 усі починають із 1500
Пік 1,790 досягнуто 16 бер 2019
Місце #694 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 2,103 останні 3 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Championship 1026 290 28.3%
League One 368 107 29.1%
FA Cup 365 70 19.2%
League Cup 189 43 22.8%
League Two 130 40 30.8%
Club Friendlies 24 4 16.7%
FA Community Shield 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 44 8 18.2% 10
2025 55 21 38.2% 6
2024 50 16 32.0% 12
2023 49 11 22.5% 8
2022 53 17 32.1% 14
2021 52 12 23.1% 12
2020 48 8 16.7% 14
2019 50 12 24.0% 9
2018 53 16 30.2% 10
2017 49 18 36.7% 5
2016 57 15 26.3% 12
2015 59 20 33.9% 8
2014 53 16 30.2% 14
2013 49 15 30.6% 9
2012 53 21 39.6% 10
2011 53 13 24.5% 13
2010 50 12 24.0% 8
2009 47 14 29.8% 6
2008 52 10 19.2% 10
2007 49 6 12.2% 23
2006 51 15 29.4% 6
2005 48 21 43.8% 4
2004 52 15 28.8% 9
2003 48 11 22.9% 12
2002 52 13 25.0% 9
2001 51 15 29.4% 10
2000 54 9 16.7% 9
1999 56 14 25.0% 6
1998 49 18 36.7% 5
1997 53 9 17.0% 14
1996 56 13 23.2% 8
1995 46 20 43.5% 6
1994 50 13 26.0% 14
1993 24 4 16.7% 9
1992 5 1 20.0% 2
1991 4 0 0.0% 4
1990 3 0 0.0% 3
1989 4 0 0.0% 4
1988 6 2 33.3% 3
1987 6 2 33.3% 2
1986 7 3 42.9% 2
1985 5 1 20.0% 2
1984 6 2 33.3% 3
1983 7 1 14.3% 4
1982 6 1 16.7% 4
1981 6 1 16.7% 3
1980 7 2 28.6% 3
1979 4 0 0.0% 2
1978 3 1 33.3% 1
1977 7 1 14.3% 3
1976 6 3 50.0% 2
1975 6 1 16.7% 3
1974 7 1 14.3% 3
1973 4 2 50.0% 1
1972 3 0 0.0% 2
1971 6 2 33.3% 2
1970 7 2 28.6% 3
1969 4 1 25.0% 1
1968 5 1 20.0% 2
1967 2 0 0.0% 1
1966 9 3 33.3% 2
1965 5 0 0.0% 3
1964 9 2 22.2% 5
1963 2 0 0.0% 1
1962 11 4 36.4% 2
1961 7 2 28.6% 2
1960 11 4 36.4% 3
1959 6 3 50.0% 2
1958 1 0 0.0% 1
1957 6 3 50.0% 2
1956 1 0 0.0% 1
1955 3 1 33.3% 1
1954 8 2 25.0% 3
1953 3 1 33.3% 1
1952 1 0 0.0% 1
1951 2 0 0.0% 2
1950 2 1 50.0% 1
1949 2 0 0.0% 2
1948 4 0 0.0% 4
1947 4 0 0.0% 4
1946 6 2 33.3% 2
1939 4 0 0.0% 4
1938 7 1 14.3% 5
1937 6 0 0.0% 6
1936 3 1 33.3% 1
1935 6 2 33.3% 2
1934 4 0 0.0% 4
1933 1 0 0.0% 1
1932 4 1 25.0% 3
1931 1 0 0.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1929 1 0 0.0% 1
1928 1 0 0.0% 1
1927 2 0 0.0% 2
1926 2 1 50.0% 1
1925 2 0 0.0% 2
1924 1 0 0.0% 1
1923 2 0 0.0% 2
1922 8 2 25.0% 3
1921 6 1 16.7% 3
1920 3 0 0.0% 3
1915 2 1 50.0% 1
1914 3 0 0.0% 3
1913 1 0 0.0% 1
1912 1 0 0.0% 1
1911 2 0 0.0% 2
1910 1 0 0.0% 1
1909 2 0 0.0% 2
1908 3 2 66.7% 1
1907 1 0 0.0% 1
1906 1 0 0.0% 1
1905 5 2 40.0% 1
1904 2 0 0.0% 2
1903 2 0 0.0% 2
1902 3 2 66.7% 1
1901 2 1 50.0% 1
1900 4 1 25.0% 2
1899 3 1 33.3% 1
1898 1 0 0.0% 1
1897 5 2 40.0% 2
1896 1 0 0.0% 1
1895 2 0 0.0% 2
1894 2 0 0.0% 2
1893 7 3 42.9% 2
1892 3 0 0.0% 3
1891 1 0 0.0% 1
1890 3 0 0.0% 3
1889 5 0 0.0% 5
1888 4 0 0.0% 4
1887 6 0 0.0% 3
1886 3 0 0.0% 3
1885 1 0 0.0% 1
1883 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 619 матчів (січ 2015 – лис 2026) команда Preston North End зіграла внічию 174 разів, а модель очікувала 171,7 саме за цими матчами — приблизно на 2 більше, або 0,2 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 165,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.