POR · Національна збірна

Portugal ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,087 усі починають із 1500
Пік 2,088 досягнуто 11 жов 2019
Місце #5 з 336 збірні
Оцінено матчів 704 останні 4 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 289 68 23.5%
FIFA World Cup qualification 155 36 23.2%
UEFA Euro qualification 125 26 20.8%
UEFA European Championship 44 12 27.3%
FIFA World Cup 40 8 20.0%
UEFA Nations League 32 7 21.9%
Brazil Independence Cup 8 1 12.5%
Confederations Cup 5 2 40.0%
Olympic Games 3 0 0.0%
USA Cup 3 1 33.3%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 13 3 23.1% 6
2025 10 2 20.0% 3
2024 16 4 25.0% 8
2023 10 0 0.0% 10
2022 14 1 7.1% 11
2021 16 4 25.0% 6
2020 8 2 25.0% 4
2019 10 2 20.0% 8
2018 15 7 46.7% 3
2017 15 3 20.0% 6
2016 17 4 23.5% 7
2015 10 0 0.0% 10
2014 12 2 16.7% 6
2013 12 3 25.0% 3
2012 14 5 35.7% 5
2011 10 2 20.0% 6
2010 13 4 30.8% 4
2009 12 3 25.0% 5
2008 13 2 15.4% 10
2007 12 6 50.0% 3
2006 15 2 13.3% 7
2005 12 3 25.0% 4
2004 16 4 25.0% 5
2003 12 3 25.0% 5
2002 11 4 36.4% 4
2001 10 2 20.0% 6
2000 14 2 14.3% 10
1999 9 3 33.3% 5
1998 6 0 0.0% 6
1997 7 3 42.9% 2
1996 12 3 25.0% 3
1995 9 4 44.4% 4
1994 6 2 33.3% 4
1993 10 2 20.0% 6
1992 8 4 50.0% 2
1991 9 3 33.3% 3
1990 4 2 50.0% 2
1989 11 3 27.3% 4
1988 2 1 50.0% 1
1987 8 3 37.5% 2
1986 8 3 37.5% 5
1985 7 0 0.0% 4
1984 9 2 22.2% 5
1983 8 1 12.5% 5
1982 6 0 0.0% 6
1981 9 1 11.1% 8
1980 6 2 33.3% 2
1979 5 1 20.0% 3
1978 5 1 20.0% 2
1977 4 1 25.0% 1
1976 5 0 0.0% 4
1975 8 2 25.0% 5
1974 3 2 66.7% 1
1973 5 3 60.0% 1
1972 10 1 10.0% 7
1971 5 1 20.0% 3
1970 2 0 0.0% 1
1969 6 3 50.0% 1
1968 3 0 0.0% 3
1967 6 3 50.0% 2
1966 12 0 0.0% 12
1965 7 2 28.6% 4
1964 7 1 14.3% 4
1963 2 0 0.0% 2
1962 5 0 0.0% 3
1961 5 1 20.0% 3
1960 3 0 0.0% 3
1959 6 0 0.0% 6
1958 2 0 0.0% 2
1957 6 1 16.7% 4
1956 4 1 25.0% 3
1955 5 0 0.0% 3
1954 3 1 33.3% 2
1953 3 1 33.3% 2
1952 3 1 33.3% 1
1951 4 1 25.0% 3
1950 4 2 50.0% 1
1949 4 1 25.0% 2
1948 2 0 0.0% 2
1947 6 1 16.7% 4
1946 2 0 0.0% 2
1945 3 1 33.3% 2
1942 1 0 0.0% 1
1941 2 1 50.0% 1
1940 1 0 0.0% 1
1939 1 0 0.0% 1
1938 5 1 20.0% 2
1937 1 0 0.0% 1
1936 2 0 0.0% 2
1935 1 1 100.0% 0
1934 2 0 0.0% 2
1933 2 0 0.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 2 0 0.0% 2
1930 4 0 0.0% 3
1929 3 0 0.0% 2
1928 7 3 42.9% 3
1927 2 0 0.0% 2
1926 2 1 50.0% 1
1925 1 0 0.0% 1
1923 1 0 0.0% 1
1922 1 0 0.0% 1
1921 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 154 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Portugal зіграла внічию 32 разів, а модель очікувала 30,2 саме за цими матчами — приблизно на 2 більше, або 0,4 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 35,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.