NIR · Національна збірна

Northern Ireland ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,736 усі починають із 1500
Пік 1,812 досягнуто 4 вер 2017
Місце #65 з 336 збірні
Оцінено матчів 711 останні 5 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
British Home Championship 260 47 18.1%
FIFA World Cup qualification 146 39 26.7%
Friendly 135 37 27.4%
UEFA Euro qualification 124 26 21.0%
UEFA Nations League 26 8 30.8%
FIFA World Cup 13 5 38.5%
UEFA European Championship 4 0 0.0%
Nations Cup 3 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 8 3 37.5% 3
2025 10 1 10.0% 9
2024 10 3 30.0% 5
2023 10 0 0.0% 10
2022 8 2 25.0% 3
2021 12 3 25.0% 4
2020 8 3 37.5% 4
2019 10 1 10.0% 8
2018 9 2 22.2% 5
2017 9 1 11.1% 8
2016 13 3 23.1% 4
2015 9 4 44.4% 2
2014 6 1 16.7% 5
2013 8 2 25.0% 4
2012 7 4 57.1% 2
2011 10 1 10.0% 7
2010 8 3 37.5% 5
2009 9 3 33.3% 4
2008 8 2 25.0% 3
2007 9 2 22.2% 3
2006 8 1 12.5% 6
2005 10 2 20.0% 4
2004 11 6 54.6% 2
2003 8 2 25.0% 4
2002 6 3 50.0% 1
2001 8 1 12.5% 5
2000 7 1 14.3% 5
1999 8 2 25.0% 5
1998 6 1 16.7% 5
1997 9 3 33.3% 3
1996 7 3 42.9% 2
1995 8 2 25.0% 4
1994 7 0 0.0% 7
1993 8 1 12.5% 7
1992 6 3 50.0% 1
1991 6 1 16.7% 3
1990 5 2 40.0% 3
1989 5 0 0.0% 5
1988 7 3 42.9% 2
1987 5 1 20.0% 2
1986 8 4 50.0% 3
1985 6 3 50.0% 1
1984 6 1 16.7% 4
1983 9 2 22.2% 5
1982 12 5 41.7% 3
1981 6 2 33.3% 3
1980 8 3 37.5% 3
1979 8 1 12.5% 4
1978 6 2 33.3% 2
1977 8 1 12.5% 4
1976 6 2 33.3% 3
1975 7 1 14.3% 5
1974 5 0 0.0% 5
1973 8 3 37.5% 4
1972 5 2 40.0% 2
1971 7 1 14.3% 6
1970 4 0 0.0% 3
1969 5 3 60.0% 1
1968 4 0 0.0% 3
1967 3 1 33.3% 2
1966 5 0 0.0% 5
1965 7 2 28.6% 2
1964 6 0 0.0% 4
1963 5 1 20.0% 3
1962 6 0 0.0% 4
1961 7 1 14.3% 4
1960 4 0 0.0% 3
1959 3 0 0.0% 2
1958 10 4 40.0% 2
1957 7 4 57.1% 2
1956 3 2 66.7% 1
1955 3 0 0.0% 2
1954 3 1 33.3% 1
1953 3 0 0.0% 2
1952 4 2 50.0% 1
1951 4 1 25.0% 2
1950 3 1 33.3% 2
1949 3 0 0.0% 2
1948 4 0 0.0% 3
1947 3 1 33.3% 1
1946 2 1 50.0% 1
1945 1 0 0.0% 1
1939 1 0 0.0% 1
1938 3 0 0.0% 2
1937 3 1 33.3% 1
1936 3 0 0.0% 2
1935 4 0 0.0% 2
1934 1 0 0.0% 1
1933 3 1 33.3% 2
1932 3 0 0.0% 3
1931 5 1 20.0% 3
1930 3 0 0.0% 2
1929 3 1 33.3% 1
1928 4 0 0.0% 3
1927 3 1 33.3% 1
1926 3 1 33.3% 2
1925 3 2 66.7% 1
1924 4 0 0.0% 2
1923 3 0 0.0% 2
1922 3 0 0.0% 2
1921 3 1 33.3% 2
1920 3 1 33.3% 1
1919 1 1 100.0% 0
1914 3 1 33.3% 2
1913 3 0 0.0% 3
1912 3 0 0.0% 3
1911 3 0 0.0% 3
1910 3 1 33.3% 2
1909 3 0 0.0% 3
1908 3 0 0.0% 3
1907 3 0 0.0% 3
1906 3 1 33.3% 2
1905 3 2 66.7% 1
1904 3 1 33.3% 2
1903 3 0 0.0% 3
1902 3 0 0.0% 3
1901 3 0 0.0% 3
1900 3 0 0.0% 3
1899 3 0 0.0% 3
1898 3 0 0.0% 3
1897 3 0 0.0% 3
1896 3 1 33.3% 2
1895 3 1 33.3% 1
1894 3 1 33.3% 1
1893 2 0 0.0% 2
1892 3 1 33.3% 2
1891 3 0 0.0% 3
1890 3 0 0.0% 3
1889 3 0 0.0% 3
1888 3 0 0.0% 3
1887 3 0 0.0% 3
1886 3 0 0.0% 3
1885 3 0 0.0% 3
1884 3 0 0.0% 3
1883 2 1 50.0% 1
1882 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 116 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Northern Ireland зіграла внічию 26 разів, а модель очікувала 26,8 саме за цими матчами — приблизно на 1 менше, або 0,2 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 26,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.