NOR · Клуб

Lyn Fotball ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,647 усі починають із 1500
Пік 1,887 досягнуто 23 кві 2006
Місце #406 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,362 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Eliteserien 699 172 24.6%
Norwegian Football Cup 399 44 11.0%
1. divisjon 233 50 21.5%
UEFA Champions League 10 0 0.0%
UEFA Europa League 8 2 25.0%
UEFA Cup Winners' Cup 8 1 12.5%
Club Friendlies 3 0 0.0%
Inter-Cities Fairs Cup 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 35 4 11.4% 10
2025 37 5 13.5% 11
2024 32 11 34.4% 6
2023 2 0 0.0% 2
2022 1 0 0.0% 1
2021 1 0 0.0% 1
2019 1 0 0.0% 1
2018 1 0 0.0% 1
2017 1 0 0.0% 1
2016 1 0 0.0% 1
2015 1 1 100.0% 0
2014 3 1 33.3% 1
2013 2 2 100.0% 0
2012 1 0 0.0% 1
2010 3 0 0.0% 3
2009 34 10 29.4% 10
2008 31 6 19.4% 7
2007 31 4 12.9% 12
2006 32 7 21.9% 6
2005 29 8 27.6% 8
2004 33 10 30.3% 6
2003 34 6 17.7% 12
2002 31 6 19.4% 11
2001 28 10 35.7% 6
2000 30 4 13.3% 19
1999 31 11 35.5% 6
1998 29 9 31.0% 8
1997 29 5 17.2% 10
1996 25 4 16.0% 9
1995 28 4 14.3% 10
1994 30 5 16.7% 10
1993 23 4 17.4% 9
1992 26 5 19.2% 11
1991 26 10 38.5% 5
1990 4 0 0.0% 4
1989 1 1 100.0% 0
1988 2 0 0.0% 2
1987 1 0 0.0% 1
1986 4 2 50.0% 1
1985 2 0 0.0% 2
1984 1 0 0.0% 1
1983 3 0 0.0% 3
1982 2 0 0.0% 2
1981 26 6 23.1% 14
1980 25 3 12.0% 11
1979 4 0 0.0% 4
1978 26 5 19.2% 9
1977 3 0 0.0% 3
1976 2 0 0.0% 2
1975 2 0 0.0% 2
1974 2 0 0.0% 2
1973 25 8 32.0% 4
1972 27 7 25.9% 6
1971 24 5 20.8% 7
1970 8 1 12.5% 5
1969 25 5 20.0% 10
1968 29 0 0.0% 29
1967 27 4 14.8% 14
1966 25 9 36.0% 6
1965 26 2 7.7% 19
1964 25 6 24.0% 6
1963 25 3 12.0% 16
1962 24 2 8.3% 8
1961 19 4 21.1% 7
1960 12 2 16.7% 5
1959 3 0 0.0% 3
1958 3 0 0.0% 3
1957 3 0 0.0% 3
1956 2 0 0.0% 2
1955 5 1 20.0% 4
1954 4 0 0.0% 4
1953 9 1 11.1% 7
1952 17 3 17.7% 6
1951 16 6 37.5% 5
1950 19 5 26.3% 7
1949 17 4 23.5% 6
1948 13 5 38.5% 3
1947 7 0 0.0% 7
1946 11 3 27.3% 4
1945 9 1 11.1% 7
1940 6 1 16.7% 4
1939 5 1 20.0% 4
1938 1 0 0.0% 1
1937 6 0 0.0% 6
1936 4 0 0.0% 4
1935 7 2 28.6% 3
1934 6 2 33.3% 2
1933 6 1 16.7% 5
1932 4 0 0.0% 4
1931 5 1 20.0% 4
1930 1 0 0.0% 1
1929 4 1 25.0% 3
1928 8 0 0.0% 8
1927 3 0 0.0% 3
1926 1 0 0.0% 1
1925 1 0 0.0% 1
1924 2 0 0.0% 2
1923 7 2 28.6% 4
1922 2 0 0.0% 2
1921 2 0 0.0% 2
1920 4 0 0.0% 4
1919 5 1 20.0% 4
1918 3 0 0.0% 3
1917 4 0 0.0% 4
1915 1 1 100.0% 0
1911 3 0 0.0% 3
1910 3 0 0.0% 3
1909 2 1 50.0% 1
1908 3 0 0.0% 3
1903 1 0 0.0% 1
1902 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 113 матчів (кві 2015 – лис 2026) команда Lyn Fotball зіграла внічию 21 разів, а модель очікувала 23,5 саме за цими матчами — приблизно на 2 менше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 23,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.