HUN · Національна збірна

Hungary ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,775 усі починають із 1500
Пік 1,941 досягнуто 27 лис 1955
Місце #49 з 336 збірні
Оцінено матчів 1,010 останні 5 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 582 134 23.0%
UEFA Euro qualification 139 29 20.9%
FIFA World Cup qualification 138 30 21.7%
Central European International Cup 49 12 24.5%
FIFA World Cup 32 3 9.4%
UEFA Nations League 30 8 26.7%
UEFA European Championship 14 4 28.6%
Balkan Cup 9 1 11.1%
Cyprus International Tournament 6 0 0.0%
Olympic Games 4 0 0.0%
Nehru Cup 3 1 33.3%
King's Cup 2 0 0.0%
Kirin Cup 2 1 50.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 8 2 25.0% 3
2025 10 2 20.0% 4
2024 13 3 23.1% 8
2023 10 4 40.0% 2
2022 10 2 20.0% 4
2021 15 5 33.3% 4
2020 8 2 25.0% 4
2019 10 0 0.0% 10
2018 10 2 20.0% 4
2017 9 0 0.0% 9
2016 11 5 45.5% 3
2015 9 3 33.3% 4
2014 9 2 22.2% 3
2013 9 4 44.4% 4
2012 9 3 33.3% 5
2011 11 1 9.1% 8
2010 9 1 11.1% 8
2009 9 0 0.0% 9
2008 10 4 40.0% 4
2007 13 0 0.0% 13
2006 8 0 0.0% 8
2005 13 3 23.1% 6
2004 13 0 0.0% 13
2003 10 1 10.0% 8
2002 10 3 30.0% 5
2001 11 4 36.4% 7
2000 9 4 44.4% 2
1999 10 5 50.0% 2
1998 9 2 22.2% 4
1997 11 3 27.3% 3
1996 8 0 0.0% 8
1995 8 1 12.5% 6
1994 12 4 33.3% 3
1993 9 1 11.1% 7
1992 11 3 27.3% 7
1991 14 4 28.6% 8
1990 10 2 20.0% 7
1989 9 4 44.4% 3
1988 11 4 36.4% 3
1987 9 2 22.2% 3
1986 8 1 12.5% 5
1985 8 0 0.0% 4
1984 11 3 27.3% 5
1983 12 3 25.0% 4
1982 9 1 11.1% 6
1981 9 2 22.2% 3
1980 10 2 20.0% 3
1979 8 3 37.5% 4
1978 9 1 11.1% 8
1977 15 3 20.0% 8
1976 11 5 45.5% 2
1975 8 2 25.0% 4
1974 8 1 12.5% 6
1973 6 4 66.7% 1
1972 10 4 40.0% 2
1971 8 1 12.5% 6
1970 7 2 28.6% 3
1969 10 2 20.0% 4
1968 2 0 0.0% 2
1967 10 0 0.0% 10
1966 11 2 18.2% 6
1965 7 1 14.3% 5
1964 8 1 12.5% 6
1963 9 4 44.4% 3
1962 12 2 16.7% 7
1961 12 3 25.0% 8
1960 6 2 33.3% 3
1959 8 1 12.5% 7
1958 11 3 27.3% 5
1957 8 1 12.5% 6
1956 11 2 18.2% 5
1955 12 2 16.7% 6
1954 14 1 7.1% 9
1953 8 3 37.5% 2
1952 7 1 14.3% 5
1951 3 0 0.0% 3
1950 6 1 16.7% 5
1949 8 2 25.0% 4
1948 9 1 11.1% 6
1947 7 0 0.0% 7
1946 3 0 0.0% 2
1945 3 0 0.0% 3
1943 5 0 0.0% 5
1942 3 1 33.3% 1
1941 3 1 33.3% 1
1940 8 5 62.5% 2
1939 9 3 33.3% 4
1938 10 1 10.0% 6
1937 7 2 28.6% 3
1936 9 1 11.1% 6
1935 7 2 28.6% 4
1934 12 2 16.7% 4
1933 8 2 25.0% 3
1932 9 2 22.2% 5
1931 8 3 37.5% 2
1930 8 3 37.5% 5
1929 5 2 40.0% 2
1928 6 1 16.7% 3
1927 6 0 0.0% 6
1926 8 1 12.5% 7
1925 9 2 22.2% 5
1924 9 1 11.1% 7
1923 6 1 16.7% 5
1922 8 5 62.5% 1
1921 4 0 0.0% 2
1920 3 1 33.3% 2
1919 3 0 0.0% 2
1918 4 0 0.0% 4
1917 5 1 20.0% 4
1916 4 1 25.0% 3
1915 4 0 0.0% 4
1914 5 2 40.0% 2
1913 3 0 0.0% 2
1912 9 3 33.3% 6
1911 7 0 0.0% 4
1910 3 0 0.0% 2
1909 6 3 50.0% 2
1908 4 0 0.0% 3
1907 4 0 0.0% 2
1906 3 2 66.7% 1
1905 1 1 100.0% 0
1904 2 0 0.0% 2
1903 3 0 0.0% 3
1902 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 123 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Hungary зіграла внічию 30 разів, а модель очікувала 27,1 саме за цими матчами — приблизно на 3 більше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 28,6 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.