NOR · Клуб

Hamarkameratene ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,823 усі починають із 1500
Пік 1,854 досягнуто 12 лип 2026
Місце #126 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,420 останні 1 лис 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Eliteserien 619 155 25.0%
1. divisjon 512 102 19.9%
Norwegian Football Cup 281 50 17.8%
Club Friendlies 8 1 12.5%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 7 18.9% 12
2025 35 8 22.9% 7
2024 34 10 29.4% 6
2023 35 5 14.3% 12
2022 33 14 42.4% 6
2021 33 6 18.2% 16
2020 30 9 30.0% 7
2019 32 6 18.8% 12
2018 34 8 23.5% 8
2017 1 1 100.0% 0
2016 1 1 100.0% 0
2015 2 0 0.0% 2
2014 33 6 18.2% 9
2013 34 6 17.7% 9
2012 33 6 18.2% 14
2011 32 9 28.1% 11
2010 2 1 50.0% 1
2009 33 5 15.2% 7
2008 28 6 21.4% 7
2007 32 5 15.6% 14
2006 30 7 23.3% 9
2005 31 7 22.6% 8
2004 31 9 29.0% 7
2003 33 6 18.2% 10
2002 32 8 25.0% 5
2001 32 7 21.9% 9
2000 29 5 17.2% 10
1999 2 1 50.0% 1
1998 30 4 13.3% 11
1997 29 8 27.6% 11
1996 26 2 7.7% 24
1995 31 5 16.1% 12
1994 26 6 23.1% 5
1993 27 4 14.8% 9
1992 25 5 20.0% 11
1991 26 6 23.1% 11
1990 3 1 33.3% 2
1989 6 1 16.7% 4
1988 3 2 66.7% 1
1987 28 7 25.0% 8
1986 26 10 38.5% 6
1985 5 1 20.0% 2
1984 4 1 25.0% 3
1983 25 4 16.0% 10
1982 26 3 11.5% 10
1981 27 6 22.2% 16
1980 4 0 0.0% 4
1979 24 4 16.7% 8
1978 3 1 33.3% 2
1977 27 6 22.2% 6
1976 27 8 29.6% 5
1975 5 0 0.0% 5
1974 27 6 22.2% 11
1973 28 7 25.0% 14
1972 27 9 33.3% 8
1971 24 7 29.2% 8
1970 24 5 20.8% 9
1969 7 1 14.3% 5
1968 4 0 0.0% 4
1967 5 1 20.0% 2
1966 1 0 0.0% 1
1965 2 0 0.0% 2
1964 5 1 20.0% 3
1963 2 0 0.0% 2
1962 1 1 100.0% 0
1961 3 0 0.0% 3
1960 2 0 0.0% 2
1959 1 1 100.0% 0
1958 1 0 0.0% 1
1957 2 1 50.0% 1
1956 3 0 0.0% 3
1955 3 0 0.0% 3
1954 1 0 0.0% 1
1953 3 2 66.7% 1
1952 3 0 0.0% 3
1951 3 0 0.0% 3
1950 2 0 0.0% 2
1949 1 0 0.0% 1
1948 1 0 0.0% 1
1946 2 0 0.0% 2
1945 1 0 0.0% 1
1940 1 0 0.0% 1
1939 3 1 33.3% 1
1938 1 0 0.0% 1
1937 2 0 0.0% 2
1936 1 0 0.0% 1
1935 1 1 100.0% 0
1934 1 0 0.0% 1
1933 2 0 0.0% 2
1932 1 0 0.0% 1
1931 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 307 матчів (кві 2015 – лис 2026) команда Hamarkameratene зіграла внічию 75 разів, а модель очікувала 68,2 саме за цими матчами — приблизно на 7 більше, або 0,9 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 67,4 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.