SUI · Клуб

Grasshopper Club Zürich ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,592 усі починають із 1500
Пік 1,850 досягнуто 12 кві 2014
Місце #567 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,052 останні 25 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Super League 451 116 25.7%
Swiss Cup 418 71 17.0%
UEFA Europa League 109 19 17.4%
UEFA Champions League 50 10 20.0%
UEFA Cup Winners' Cup 12 2 16.7%
Club Friendlies 8 0 0.0%
Inter-Cities Fairs Cup 4 1 25.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 8 21.6% 17
2025 44 11 25.0% 13
2024 44 12 27.3% 7
2023 41 6 14.6% 11
2022 36 10 27.8% 6
2021 22 8 36.4% 3
2020 1 0 0.0% 1
2019 21 8 38.1% 4
2018 38 5 13.2% 8
2017 41 11 26.8% 6
2016 45 11 24.4% 11
2015 39 10 25.6% 8
2014 41 7 17.1% 12
2013 45 15 33.3% 7
2012 22 5 22.7% 11
2011 4 1 25.0% 2
2010 5 0 0.0% 5
2009 3 0 0.0% 2
2008 5 1 20.0% 3
2007 4 0 0.0% 3
2006 11 1 9.1% 10
2005 10 1 10.0% 7
2004 4 2 50.0% 1
2003 11 3 27.3% 5
2002 9 3 33.3% 3
2001 9 2 22.2% 5
2000 2 1 50.0% 1
1999 12 2 16.7% 6
1998 10 3 30.0% 5
1997 9 1 11.1% 6
1996 10 1 10.0% 9
1995 13 4 30.8% 4
1994 8 0 0.0% 8
1993 7 0 0.0% 7
1992 8 1 12.5% 5
1991 6 2 33.3% 2
1990 10 1 10.0% 7
1989 9 4 44.4% 4
1988 9 3 33.3% 2
1987 3 0 0.0% 3
1986 3 0 0.0% 3
1985 5 2 40.0% 1
1984 7 0 0.0% 6
1983 11 4 36.4% 3
1982 6 2 33.3% 3
1981 8 1 12.5% 7
1980 11 1 9.1% 6
1979 10 5 50.0% 2
1978 9 1 11.1% 7
1977 13 0 0.0% 13
1976 8 0 0.0% 8
1975 5 4 80.0% 1
1974 9 3 33.3% 5
1973 4 1 25.0% 3
1972 8 1 12.5% 7
1971 8 2 25.0% 3
1970 5 2 40.0% 2
1969 5 2 40.0% 2
1968 4 0 0.0% 4
1967 3 1 33.3% 1
1966 2 0 0.0% 2
1965 1 1 100.0% 0
1964 5 1 20.0% 3
1963 7 0 0.0% 4
1962 4 1 25.0% 2
1961 2 0 0.0% 2
1960 2 0 0.0% 2
1959 4 0 0.0% 3
1958 7 2 28.6% 2
1957 8 2 25.0% 2
1956 9 1 11.1% 5
1955 2 0 0.0% 2
1954 7 1 14.3% 3
1953 5 1 20.0% 2
1952 6 1 16.7% 4
1951 4 1 25.0% 2
1950 2 0 0.0% 2
1949 7 1 14.3% 4
1948 4 0 0.0% 2
1947 4 0 0.0% 3
1946 7 1 14.3% 4
1945 3 0 0.0% 2
1944 4 1 25.0% 2
1943 6 0 0.0% 5
1942 5 1 20.0% 3
1941 8 3 37.5% 2
1940 5 0 0.0% 5
1939 5 1 20.0% 3
1938 4 1 25.0% 2
1937 6 1 16.7% 3
1936 3 0 0.0% 3
1935 3 0 0.0% 2
1934 6 0 0.0% 3
1933 6 0 0.0% 3
1932 6 0 0.0% 3
1931 6 1 16.7% 3
1930 4 0 0.0% 3
1929 3 0 0.0% 3
1928 5 0 0.0% 3
1927 6 0 0.0% 3
1926 6 0 0.0% 3
1925 3 0 0.0% 3
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 409 матчів (лют 2015 – жов 2026) команда Grasshopper Club Zürich зіграла внічию 100 разів, а модель очікувала 96,9 саме за цими матчами — приблизно на 3 більше, або 0,4 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 100,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.