ROU · Клуб

FCSB ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,728 усі починають із 1500
Пік 1,883 досягнуто 23 тра 2025
Місце #246 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 883 останні 24 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Superliga 535 133 24.9%
Romanian Cup 281 53 18.9%
UEFA Europa League 46 8 17.4%
UEFA Champions League 11 4 36.4%
UEFA Conference League 6 2 33.3%
Club Friendlies 4 1 25.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 8 21.6% 6
2025 60 16 26.7% 11
2024 49 13 26.5% 8
2023 43 9 20.9% 15
2022 46 11 23.9% 11
2021 48 13 27.1% 10
2020 34 6 17.7% 20
2019 46 10 21.7% 11
2018 45 11 24.4% 11
2017 47 12 25.5% 9
2016 38 11 29.0% 6
2015 46 13 28.3% 7
2014 40 8 20.0% 10
2013 41 14 34.2% 8
2012 21 3 14.3% 8
2011 5 2 40.0% 3
2010 3 1 33.3% 1
2009 2 1 50.0% 1
2008 1 0 0.0% 1
2007 4 1 25.0% 2
2006 2 0 0.0% 2
2005 1 1 100.0% 0
2004 1 0 0.0% 1
2003 2 1 50.0% 1
2002 5 2 40.0% 2
2001 2 0 0.0% 2
2000 3 1 33.3% 2
1999 3 1 33.3% 2
1998 1 1 100.0% 0
1997 2 0 0.0% 2
1996 3 0 0.0% 3
1995 4 0 0.0% 2
1993 6 3 50.0% 3
1992 7 1 14.3% 6
1991 3 0 0.0% 3
1990 5 1 20.0% 4
1989 5 0 0.0% 5
1988 5 0 0.0% 5
1987 5 0 0.0% 5
1986 4 0 0.0% 4
1985 5 0 0.0% 4
1984 5 1 20.0% 3
1983 3 2 66.7% 1
1982 1 0 0.0% 1
1981 2 1 50.0% 1
1980 6 2 33.3% 3
1979 6 2 33.3% 2
1978 2 1 50.0% 1
1977 4 1 25.0% 2
1976 6 0 0.0% 5
1975 1 1 100.0% 0
1974 5 2 40.0% 2
1973 5 1 20.0% 2
1972 2 0 0.0% 1
1971 7 2 28.6% 3
1970 5 0 0.0% 5
1969 6 1 16.7% 3
1968 3 0 0.0% 3
1967 5 0 0.0% 5
1966 5 0 0.0% 5
1965 2 0 0.0% 2
1964 5 1 20.0% 4
1963 4 0 0.0% 4
1962 5 1 20.0% 2
1961 6 1 16.7% 3
1960 1 0 0.0% 1
1959 5 0 0.0% 3
1958 3 0 0.0% 3
1957 3 0 0.0% 3
1956 4 1 25.0% 3
1955 5 1 20.0% 4
1954 4 1 25.0% 3
1953 5 1 20.0% 4
1952 5 0 0.0% 5
1951 5 2 40.0% 3
1950 5 0 0.0% 5
1949 5 0 0.0% 5
1948 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 539 матчів (лют 2015 – жов 2026) команда FCSB зіграла внічию 133 разів, а модель очікувала 138,8 саме за цими матчами — приблизно на 6 менше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 143,9 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.