ROU · Клуб

Rapid București ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,750 усі починають із 1500
Пік 1,794 досягнуто 5 гру 2007
Місце #217 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 645 останні 24 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Superliga 281 86 30.6%
Romanian Cup 268 57 21.3%
UEFA Europa League 72 16 22.2%
UEFA Cup Winners' Cup 12 3 25.0%
UEFA Champions League 8 3 37.5%
Inter-Cities Fairs Cup 4 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 32 8 25.0% 6
2025 42 12 28.6% 5
2024 43 13 30.2% 7
2023 43 16 37.2% 5
2022 40 11 27.5% 15
2021 23 9 39.1% 4
2020 1 1 100.0% 0
2019 3 0 0.0% 3
2018 5 0 0.0% 5
2015 18 4 22.2% 7
2014 19 6 31.6% 4
2013 18 6 33.3% 3
2012 29 6 20.7% 12
2011 11 1 9.1% 8
2010 3 1 33.3% 1
2009 3 0 0.0% 2
2008 5 2 40.0% 1
2007 7 3 42.9% 2
2006 18 8 44.4% 6
2005 16 2 12.5% 11
2004 1 0 0.0% 1
2003 6 1 16.7% 5
2002 10 4 40.0% 3
2001 6 1 16.7% 3
2000 9 1 11.1% 5
1999 8 3 37.5% 2
1998 11 3 27.3% 5
1997 2 0 0.0% 2
1996 5 0 0.0% 5
1995 7 2 28.6% 5
1994 6 1 16.7% 4
1993 5 1 20.0% 4
1992 2 1 50.0% 1
1991 1 1 100.0% 0
1990 3 1 33.3% 2
1989 4 0 0.0% 4
1988 3 1 33.3% 1
1987 2 0 0.0% 2
1986 2 0 0.0% 1
1985 2 0 0.0% 1
1984 3 2 66.7% 1
1983 1 0 0.0% 1
1982 2 0 0.0% 2
1981 1 0 0.0% 1
1980 3 3 100.0% 0
1979 1 1 100.0% 0
1977 3 0 0.0% 3
1976 4 2 50.0% 1
1975 4 2 50.0% 2
1974 3 0 0.0% 3
1973 4 1 25.0% 3
1972 10 4 40.0% 4
1971 8 1 12.5% 6
1970 1 0 0.0% 1
1969 5 2 40.0% 2
1968 7 1 14.3% 4
1967 8 1 12.5% 7
1966 4 1 25.0% 3
1965 3 1 33.3% 2
1964 3 0 0.0% 3
1963 2 0 0.0% 2
1962 5 0 0.0% 5
1961 5 0 0.0% 5
1959 6 0 0.0% 4
1958 3 0 0.0% 3
1956 4 1 25.0% 2
1955 4 2 50.0% 1
1954 3 0 0.0% 3
1953 4 2 50.0% 1
1952 2 0 0.0% 2
1951 3 1 33.3% 1
1950 2 0 0.0% 2
1949 3 1 33.3% 1
1948 2 0 0.0% 2
1943 4 0 0.0% 4
1942 5 1 20.0% 3
1941 4 0 0.0% 4
1940 7 3 42.9% 2
1939 5 1 20.0% 3
1938 6 0 0.0% 5
1937 6 0 0.0% 5
1936 1 0 0.0% 1
1935 5 1 20.0% 4
1934 2 0 0.0% 2
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 250 матчів (лют 2015 – жов 2026) команда Rapid București зіграла внічию 74 разів, а модель очікувала 70,5 саме за цими матчами — приблизно на 4 більше, або 0,5 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 67,7 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.