ROU · Клуб

Dinamo București ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,815 усі починають із 1500
Пік 1,815 досягнуто 16 жов 2026
Місце #134 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 975 останні 25 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Superliga 506 131 25.9%
Romanian Cup 287 50 17.4%
UEFA Europa League 90 14 15.6%
UEFA Champions League 66 9 13.6%
UEFA Cup Winners' Cup 20 4 20.0%
Inter-Cities Fairs Cup 4 1 25.0%
Club Friendlies 2 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 37 11 29.7% 8
2025 42 14 33.3% 9
2024 45 17 37.8% 7
2023 27 7 25.9% 5
2022 22 5 22.7% 6
2021 52 7 13.5% 12
2020 32 6 18.8% 13
2019 43 8 18.6% 10
2018 42 11 26.2% 15
2017 42 11 26.2% 7
2016 39 15 38.5% 8
2015 43 12 27.9% 10
2014 36 10 27.8% 6
2013 37 7 18.9% 10
2012 27 8 29.6% 5
2011 10 1 10.0% 6
2010 9 2 22.2% 7
2009 13 0 0.0% 13
2008 5 1 20.0% 2
2007 6 1 16.7% 5
2006 15 3 20.0% 6
2005 12 1 8.3% 8
2004 13 2 15.4% 8
2003 15 3 20.0% 8
2002 8 1 12.5% 7
2001 9 1 11.1% 7
2000 8 0 0.0% 8
1999 9 0 0.0% 9
1998 6 0 0.0% 4
1997 7 1 14.3% 6
1996 2 0 0.0% 1
1995 6 1 16.7% 3
1994 3 1 33.3% 1
1993 6 0 0.0% 6
1992 6 2 33.3% 2
1991 7 2 28.6% 4
1990 13 3 23.1% 5
1989 11 2 18.2% 8
1988 9 1 11.1% 8
1987 7 0 0.0% 7
1986 6 1 16.7% 4
1985 6 0 0.0% 6
1984 14 1 7.1% 11
1983 8 2 25.0% 4
1982 10 0 0.0% 10
1981 7 1 14.3% 4
1980 1 1 100.0% 0
1979 9 2 22.2% 6
1978 3 1 33.3% 2
1977 2 0 0.0% 2
1976 4 1 25.0% 2
1975 2 0 0.0% 2
1974 5 1 20.0% 2
1973 6 1 16.7% 4
1972 5 1 20.0% 3
1971 11 3 27.3% 4
1970 9 1 11.1% 8
1969 6 0 0.0% 6
1968 7 4 57.1% 2
1967 2 0 0.0% 2
1966 3 1 33.3% 1
1965 8 0 0.0% 8
1964 10 2 20.0% 5
1963 7 0 0.0% 7
1962 4 2 50.0% 1
1961 1 0 0.0% 1
1960 1 0 0.0% 1
1959 7 0 0.0% 5
1958 1 1 100.0% 0
1956 6 0 0.0% 6
1955 4 0 0.0% 4
1954 5 1 20.0% 3
1953 3 0 0.0% 3
1952 4 1 25.0% 3
1951 2 0 0.0% 2
1950 4 1 25.0% 2
1949 1 1 100.0% 0
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 466 матчів (лют 2015 – жов 2026) команда Dinamo București зіграла внічию 124 разів, а модель очікувала 129,5 саме за цими матчами — приблизно на 5 менше, або 0,6 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 125,8 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.