CUW · Національна збірна

Curaçao ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,669 усі починають із 1500
Пік 1,747 досягнуто 18 лис 2025
Місце #84 з 336 збірні
Оцінено матчів 388 останні 25 чер 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 4 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 134 34 25.4%
FIFA World Cup qualification 59 17 28.8%
CFU Caribbean Cup qualification 52 14 26.9%
CCCF Championship 36 10 27.8%
CONCACAF Championship 21 5 23.8%
CONCACAF Nations League 18 3 16.7%
CONCACAF Championship qualification 16 6 37.5%
CFU Caribbean Cup 10 2 20.0%
ABCS Tournament 10 2 20.0%
Gold Cup 10 3 30.0%
Central American and Caribbean Games 6 2 33.3%
Gold Cup qualification 5 2 40.0%
CONCACAF Nations League qualification 4 0 0.0%
FIFA World Cup 3 1 33.3%
Phillip Seaga Cup 2 0 0.0%
FIFA Series 2 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 11 2 18.2% 5
2025 12 5 41.7% 3
2024 8 1 12.5% 4
2023 10 4 40.0% 4
2022 5 0 0.0% 5
2021 8 2 25.0% 3
2019 9 3 33.3% 3
2018 5 1 20.0% 3
2017 9 2 22.2% 6
2016 6 0 0.0% 6
2015 9 4 44.4% 2
2014 9 3 33.3% 5
2013 2 0 0.0% 2
2012 5 0 0.0% 5
2011 12 2 16.7% 5
2010 5 2 40.0% 2
2009 3 1 33.3% 2
2008 12 2 16.7% 4
2006 3 1 33.3% 2
2004 8 1 12.5% 7
2002 4 1 25.0% 2
2000 2 1 50.0% 1
1999 2 1 50.0% 1
1998 6 1 16.7% 5
1997 1 0 0.0% 1
1996 3 1 33.3% 2
1995 5 1 20.0% 3
1992 5 2 40.0% 2
1990 4 3 75.0% 1
1989 8 3 37.5% 5
1988 7 2 28.6% 2
1984 2 1 50.0% 1
1981 2 0 0.0% 2
1980 4 3 75.0% 1
1978 4 1 25.0% 3
1976 2 0 0.0% 2
1973 7 4 57.1% 1
1972 2 0 0.0% 2
1971 1 0 0.0% 1
1970 2 1 50.0% 1
1969 5 1 20.0% 3
1968 5 1 20.0% 4
1967 4 2 50.0% 1
1966 5 2 40.0% 3
1965 10 4 40.0% 2
1963 10 0 0.0% 9
1962 6 1 16.7% 4
1961 7 2 28.6% 5
1960 8 4 50.0% 3
1958 2 0 0.0% 2
1957 7 1 14.3% 4
1956 4 0 0.0% 4
1955 6 0 0.0% 6
1954 2 0 0.0% 2
1953 6 2 33.3% 4
1952 3 1 33.3% 2
1950 4 0 0.0% 4
1949 1 0 0.0% 1
1948 8 2 25.0% 4
1947 4 1 25.0% 3
1946 10 2 20.0% 3
1945 2 0 0.0% 2
1944 9 1 11.1% 7
1943 4 3 75.0% 1
1942 1 1 100.0% 0
1941 8 4 50.0% 2
1938 3 0 0.0% 3
1937 2 2 100.0% 0
1936 2 0 0.0% 2
1935 7 0 0.0% 7
1934 3 1 33.3% 2
1933 2 0 0.0% 2
1931 1 0 0.0% 1
1930 1 0 0.0% 1
1926 5 2 40.0% 2
1924 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 392 матчів (кві 1924 – жов 2026) команда Curaçao зіграла внічию 101 разів, а модель очікувала 80,8 саме за цими матчами — приблизно на 20 більше, або 2,5 стандартних похибок, різниця більша за типову, хоча приблизно один із двадцяти має таку випадково.

Так само незвично, як 6 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 85,1 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Для 4 матчів немає ймовірності моделі, тому їх вилучено. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.