BEL · Клуб

Club Brugge KV ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,016 усі починають із 1500
Пік 2,023 досягнуто 18 тра 2025
Місце #23 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,625 останні 30 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Belgian Pro League 1033 205 19.9%
Belgian Cup 212 25 11.8%
UEFA Europa League 182 42 23.1%
UEFA Champions League 140 31 22.1%
UEFA Cup Winners' Cup 28 3 10.7%
UEFA Conference League 12 2 16.7%
Club Friendlies 12 2 16.7%
Inter-Cities Fairs Cup 6 1 16.7%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 44 4 9.1% 19
2025 58 10 17.2% 10
2024 60 13 21.7% 9
2023 48 15 31.3% 8
2022 41 9 22.0% 14
2021 50 11 22.0% 9
2020 41 10 24.4% 11
2019 41 11 26.8% 8
2018 40 13 32.5% 9
2017 34 4 11.8% 8
2016 41 4 9.8% 16
2015 47 6 12.8% 11
2014 45 14 31.1% 6
2013 33 8 24.2% 9
2012 43 7 16.3% 13
2011 41 10 24.4% 9
2010 43 9 20.9% 9
2009 51 7 13.7% 14
2008 43 11 25.6% 10
2007 42 10 23.8% 7
2006 42 12 28.6% 8
2005 52 12 23.1% 9
2004 50 8 16.0% 11
2003 49 10 20.4% 14
2002 52 9 17.3% 15
2001 43 11 25.6% 14
2000 44 4 9.1% 20
1999 36 3 8.3% 13
1998 52 12 23.1% 8
1997 40 3 7.5% 24
1996 42 9 21.4% 11
1995 27 6 22.2% 7
1994 5 1 20.0% 4
1993 4 1 25.0% 3
1992 10 0 0.0% 6
1991 5 0 0.0% 5
1990 4 2 50.0% 1
1989 4 1 25.0% 3
1988 4 0 0.0% 4
1987 10 1 10.0% 6
1986 3 1 33.3% 2
1985 4 0 0.0% 4
1984 4 1 25.0% 3
1983 7 1 14.3% 6
1982 2 0 0.0% 2
1981 5 0 0.0% 4
1980 7 1 14.3% 4
1979 7 0 0.0% 7
1978 12 0 0.0% 12
1977 12 2 16.7% 9
1976 9 2 22.2% 4
1975 15 3 20.0% 9
1974 2 1 50.0% 1
1973 6 0 0.0% 6
1972 6 0 0.0% 6
1971 4 0 0.0% 4
1970 11 0 0.0% 11
1969 10 1 10.0% 8
1968 7 1 14.3% 3
1967 4 1 25.0% 3
1966 4 3 75.0% 1
1965 2 0 0.0% 1
1964 3 0 0.0% 3
1963 3 1 33.3% 2
1954 2 0 0.0% 2
1953 2 0 0.0% 2
1926 1 0 0.0% 1
1914 5 0 0.0% 5
1913 1 0 0.0% 1
1912 4 1 25.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 545 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Club Brugge KV зіграла внічию 110 разів, а модель очікувала 113,3 саме за цими матчами — приблизно на 3 менше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 127,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.