CHN · Національна збірна

China PR ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,579 усі починають із 1500
Пік 1,897 досягнуто 13 жов 2001
Місце #129 з 336 збірні
Оцінено матчів 708 останні 6 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 280 67 23.9%
FIFA World Cup qualification 142 22 15.5%
AFC Asian Cup 59 15 25.4%
AFC Asian Cup qualification 44 8 18.2%
Asian Games 37 3 8.1%
EAFF Championship 27 9 33.3%
Far Eastern Championship Games 21 2 9.5%
Nehru Cup 17 8 47.1%
Dynasty Cup 15 6 40.0%
King's Cup 8 2 25.0%
East Asian Games 7 2 28.6%
Merlion Cup 7 1 14.3%
Chinese FA Cup 6 1 16.7%
Beijing International Friendship Tournament 6 1 16.7%
Dunhill Cup 5 0 0.0%
GaNEFo 5 0 0.0%
Kirin Cup 4 1 25.0%
Great Wall Cup 3 1 33.3%
Prime Minister's Cup 3 2 66.7%
FIFA World Cup 3 0 0.0%
Lunar New Year Cup 2 2 100.0%
Cup of Ancient Civilizations 2 1 50.0%
FIFA Series 2 0 0.0%
Guangzhou International Friendship Tournament 2 0 0.0%
Open International Championship 1 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 9 2 22.2% 4
2025 4 0 0.0% 4
2024 14 4 28.6% 7
2023 10 2 20.0% 5
2022 7 2 28.6% 2
2021 10 2 20.0% 8
2019 17 1 5.9% 12
2018 11 4 36.4% 5
2017 13 4 30.8% 4
2016 9 2 22.2% 5
2015 16 5 31.3% 5
2014 11 5 45.5% 2
2013 14 4 28.6% 6
2012 8 2 25.0% 4
2011 18 3 16.7% 12
2010 16 4 25.0% 5
2009 15 5 33.3% 4
2008 19 7 36.8% 3
2007 10 1 10.0% 6
2006 9 2 22.2% 6
2005 10 3 30.0% 4
2004 22 5 22.7% 6
2003 8 2 25.0% 5
2002 11 4 36.4% 5
2001 23 5 21.7% 8
2000 21 4 19.1% 8
1998 14 2 14.3% 8
1997 34 9 26.5% 6
1996 14 1 7.1% 7
1995 5 3 60.0% 1
1994 9 2 22.2% 6
1993 15 1 6.7% 9
1992 16 5 31.3% 6
1990 10 1 10.0% 6
1989 17 2 11.8% 10
1988 13 6 46.2% 2
1987 2 1 50.0% 1
1986 20 6 30.0% 7
1985 11 3 27.3% 6
1984 21 0 0.0% 21
1983 3 0 0.0% 3
1982 14 5 35.7% 5
1981 8 2 25.0% 5
1980 11 2 18.2% 5
1978 13 0 0.0% 13
1977 11 1 9.1% 6
1976 5 1 20.0% 3
1975 14 3 21.4% 6
1974 8 1 12.5% 7
1973 4 1 25.0% 3
1972 7 3 42.9% 3
1971 3 1 33.3% 1
1966 8 0 0.0% 8
1965 5 1 20.0% 3
1963 13 3 23.1% 7
1960 3 0 0.0% 3
1959 3 0 0.0% 3
1957 6 1 16.7% 3
1956 5 0 0.0% 5
1952 2 0 0.0% 2
1949 1 0 0.0% 1
1942 1 0 0.0% 1
1940 1 0 0.0% 1
1939 1 0 0.0% 1
1934 3 0 0.0% 3
1930 3 2 66.7% 1
1927 2 0 0.0% 2
1925 3 0 0.0% 3
1923 2 0 0.0% 2
1921 3 0 0.0% 3
1919 3 0 0.0% 3
1917 2 0 0.0% 2
1915 2 1 50.0% 1
1913 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 120 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда China PR зіграла внічию 28 разів, а модель очікувала 26,6 саме за цими матчами — приблизно на 1 більше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 27,2 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.