CMR · Національна збірна

Cameroon ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,753 усі починають із 1500
Пік 1,902 досягнуто 9 січ 2010
Місце #55 з 336 збірні
Оцінено матчів 619 останні 3 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 212 79 37.3%
FIFA World Cup qualification 106 26 24.5%
African Cup of Nations qualification 105 27 25.7%
African Cup of Nations 100 32 32.0%
UDEAC Cup 28 6 21.4%
FIFA World Cup 26 8 30.8%
Confederations Cup 11 2 18.2%
Nehru Cup 9 5 55.6%
All-African Games 8 4 50.0%
African Friendship Games 7 0 0.0%
Simba Tournament 3 1 33.3%
Dakar Tournament 2 2 100.0%
FIFA Series 2 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 7 1 14.3% 4
2025 12 4 33.3% 3
2024 13 5 38.5% 4
2023 8 3 37.5% 4
2022 17 6 35.3% 5
2021 10 2 20.0% 6
2020 4 2 50.0% 2
2019 10 5 50.0% 2
2018 7 2 28.6% 2
2017 19 7 36.8% 7
2016 10 6 60.0% 4
2015 14 6 42.9% 4
2014 14 3 21.4% 6
2013 8 3 37.5% 2
2012 16 4 25.0% 6
2011 10 5 50.0% 2
2010 16 5 31.3% 7
2009 10 2 20.0% 5
2008 13 1 7.7% 8
2007 7 2 28.6% 5
2006 8 2 25.0% 3
2005 8 2 25.0% 5
2004 11 4 36.4% 3
2003 9 2 22.2% 5
2002 15 5 33.3% 7
2001 12 3 25.0% 5
2000 13 5 38.5% 4
1999 4 1 25.0% 3
1998 15 5 33.3% 4
1997 18 6 33.3% 6
1996 6 2 33.3% 2
1995 10 2 20.0% 7
1994 14 7 50.0% 3
1993 16 7 43.8% 6
1992 15 6 40.0% 2
1991 15 5 33.3% 8
1990 18 4 22.2% 8
1989 12 2 16.7% 9
1988 9 3 33.3% 3
1987 13 3 23.1% 5
1986 10 3 30.0% 4
1985 12 3 25.0% 3
1984 12 3 25.0% 5
1983 8 2 25.0% 3
1982 11 9 81.8% 1
1981 10 2 20.0% 3
1980 6 3 50.0% 2
1979 5 0 0.0% 3
1978 3 2 66.7% 1
1977 3 1 33.3% 2
1976 3 1 33.3% 1
1975 9 1 11.1% 7
1974 1 1 100.0% 0
1973 5 0 0.0% 5
1972 6 1 16.7% 3
1971 4 1 25.0% 3
1970 5 1 20.0% 3
1969 8 1 12.5% 5
1968 3 1 33.3% 1
1967 3 1 33.3% 1
1966 3 1 33.3% 1
1964 8 3 37.5% 3
1963 5 0 0.0% 3
1962 4 1 25.0% 3
1961 2 0 0.0% 2
1960 4 1 25.0% 3
1956 1 0 0.0% 1
1953 1 0 0.0% 1
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 131 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда Cameroon зіграла внічию 48 разів, а модель очікувала 32,1 саме за цими матчами — приблизно на 16 більше, або 3,3 стандартних похибок, далеко за межами моделі — це так само може бути прогалиною моделі, як і особливістю Cameroon.

Так само незвично, як 9 однакових результатів підкидання монети поспіль. Стала середня частота ліги натомість дала б 32,3 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Для 2 матчів немає ймовірності моделі, тому їх вилучено. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.