BEL · Національна збірна

Belgium ☆

Статистика
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 2,018 усі починають із 1500
Пік 2,175 досягнуто 19 лис 2019
Місце #12 з 336 збірні
Оцінено матчів 863 останні 5 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «збірна», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 3 лис 2026.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Friendly 460 103 22.4%
FIFA World Cup qualification 149 30 20.1%
UEFA Euro qualification 122 28 23.0%
FIFA World Cup 57 12 21.1%
UEFA Nations League 30 2 6.7%
UEFA European Championship 26 3 11.5%
Olympic Games 7 0 0.0%
Kirin Cup 4 3 75.0%
Inter-Allied Games 3 0 0.0%
King Hassan II Tournament 2 1 50.0%
Cyprus International Tournament 2 0 0.0%
Évence Coppée Trophy 1 1 100.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 14 3 21.4% 8
2025 10 3 30.0% 3
2024 14 4 28.6% 4
2023 10 2 20.0% 4
2022 12 3 25.0% 6
2021 17 3 17.7% 12
2020 8 1 12.5% 5
2019 10 0 0.0% 10
2018 17 2 11.8% 12
2017 10 3 30.0% 6
2016 15 2 13.3% 10
2015 9 0 0.0% 9
2014 14 3 21.4% 10
2013 11 2 18.2% 5
2012 9 3 33.3% 3
2011 11 5 45.5% 4
2010 8 1 12.5% 6
2009 12 1 8.3% 8
2008 8 2 25.0% 4
2007 10 2 20.0% 5
2006 9 3 33.3% 4
2005 9 2 22.2% 4
2004 8 2 25.0% 4
2003 8 2 25.0% 3
2002 13 5 38.5% 3
2001 10 2 20.0% 7
2000 10 4 40.0% 4
1999 14 3 21.4% 6
1998 11 7 63.6% 2
1997 8 1 12.5% 6
1996 6 2 33.3% 3
1995 8 2 25.0% 6
1994 10 1 10.0% 8
1993 6 1 16.7% 5
1992 7 1 14.3% 5
1991 7 2 28.6% 4
1990 11 3 27.3% 6
1989 9 3 33.3% 6
1988 6 1 16.7% 5
1987 7 2 28.6% 3
1986 13 4 30.8% 5
1985 5 1 20.0% 2
1984 10 2 20.0% 5
1983 6 3 50.0% 2
1982 11 2 18.2% 5
1981 6 0 0.0% 6
1980 11 3 27.3% 4
1979 7 2 28.6% 5
1978 5 3 60.0% 1
1977 6 0 0.0% 4
1976 4 0 0.0% 4
1975 4 1 25.0% 3
1974 7 2 28.6% 4
1973 3 1 33.3% 1
1972 8 2 25.0% 6
1971 7 1 14.3% 4
1970 6 0 0.0% 4
1969 4 0 0.0% 2
1968 8 1 12.5% 7
1967 6 1 16.7% 4
1966 6 0 0.0% 4
1965 8 1 12.5% 6
1964 6 2 33.3% 2
1963 6 1 16.7% 3
1962 7 1 14.3% 4
1961 8 1 12.5% 6
1960 9 1 11.1% 6
1959 5 2 40.0% 3
1958 6 1 16.7% 4
1957 8 3 37.5% 3
1956 6 0 0.0% 6
1955 7 1 14.3% 5
1954 9 4 44.4% 3
1953 9 2 22.2% 5
1952 7 0 0.0% 4
1951 6 2 33.3% 2
1950 7 1 14.3% 5
1949 7 2 28.6% 5
1948 6 4 66.7% 2
1947 6 0 0.0% 6
1946 5 2 40.0% 2
1945 2 0 0.0% 1
1944 1 0 0.0% 1
1940 2 0 0.0% 2
1939 6 1 16.7% 5
1938 8 2 25.0% 3
1937 7 1 14.3% 5
1936 6 2 33.3% 3
1935 6 2 33.3% 2
1934 5 1 20.0% 3
1933 9 2 22.2% 6
1932 6 0 0.0% 5
1931 6 0 0.0% 6
1930 11 3 27.3% 7
1929 4 0 0.0% 4
1928 10 2 20.0% 6
1927 8 0 0.0% 8
1926 6 2 33.3% 3
1925 5 1 20.0% 3
1924 7 2 28.6% 4
1923 5 2 40.0% 3
1922 5 1 20.0% 2
1921 4 1 25.0% 2
1920 4 0 0.0% 3
1919 4 1 25.0% 3
1914 3 0 0.0% 3
1913 7 1 14.3% 3
1912 4 1 25.0% 3
1911 4 0 0.0% 4
1910 4 0 0.0% 4
1909 3 0 0.0% 3
1908 4 0 0.0% 3
1907 3 0 0.0% 3
1906 3 0 0.0% 3
1905 3 0 0.0% 3
1904 1 1 100.0% 0
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 146 матчів (бер 2015 – жов 2026) команда Belgium зіграла внічию 26 разів, а модель очікувала 27,5 саме за цими матчами — приблизно на 2 менше, або 0,3 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 34,0 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.