Наскільки сильна команда і як часто рівні грають унічию?
Усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку. Обидві команди починають із 1500; переможець забирає бали в того, хто програв, більше за несподіваний результат і ще більше за велику різницю голів. Рейтинг команди — те, що вона заслужила результатами, а різниця рейтингів перед матчем показує очікувану нерівність сил. Таблиці нижче показують, як часто кожен діапазон різниці завершувався внічию.
| Різниця рейтингів | Матчі | Зіграно внічию | З коефіцієнтами | Нічиї серед них | Оцінка букмекера | Віддача ставок на всі нічиї |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0–24 | 67,269 | 27.39% | 22,161 | 29.39% | 28.79% | -1.08% |
| 25–49 | 72,945 | 26.31% | 21,925 | 28.62% | 28.66% | -3.14% |
| 50–74 | 79,128 | 25.02% | 20,405 | 28.41% | 28.34% | -2.77% |
| 75–99 | 64,786 | 25.21% | 18,710 | 28.04% | 27.91% | -2.60% |
| 100–149 | 86,885 | 25.26% | 29,683 | 26.91% | 26.93% | -3.11% |
| 150–199 | 53,211 | 23.72% | 20,326 | 25.50% | 25.26% | -2.52% |
| 200–299 | 49,450 | 20.55% | 19,016 | 21.77% | 22.31% | -5.79% |
| 300+ | 22,501 | 13.96% | 8,643 | 14.52% | 16.00% | -12.49% |
Рівні суперники грають унічию значно частіше за нерівних — перший і останній рядки показують це повністю. Останні три стовпці порівнюють це з ринком ставок на матчах із відомими коефіцієнтами: оцінка букмекера близька до дійсності, а ставки на кожну нічию збиткові в кожному рядку. «Зіграно внічию» та «Нічиї серед них» різняться, бо матчі з коефіцієнтами належать до вищих дивізіонів, де нічиї трохи частіші.
| Різниця рейтингів | Матчі | Зіграно внічию | З коефіцієнтами | Нічиї серед них | Оцінка букмекера | Віддача ставок на всі нічиї |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0–24 | 5,179 | 27.50% | 0 | — | — | — |
| 25–49 | 5,077 | 25.37% | 0 | — | — | — |
| 50–74 | 5,115 | 26.90% | 0 | — | — | — |
| 75–99 | 4,618 | 25.86% | 0 | — | — | — |
| 100–149 | 8,299 | 24.58% | 0 | — | — | — |
| 150–199 | 6,447 | 23.11% | 0 | — | — | — |
| 200–299 | 8,423 | 19.92% | 0 | — | — | — |
| 300+ | 6,523 | 12.37% | 0 | — | — | — |
| # | Команда | Рейтинг | Пік | Останній матч |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GER · FC Bayern München | 2,307 | 2,328 | 2026-10-10 |
| 2 | ENG · Manchester City | 2,267 | 2,331 | 2026-10-11 |
| 3 | ENG · Arsenal | 2,248 | 2,293 | 2026-10-10 |
| 4 | ESP · Barcelona | 2,212 | 2,243 | 2026-10-10 |
| 5 | FRA · Paris Saint-Germain | 2,155 | 2,231 | 2026-10-10 |
| 6 | ESP · Real Madrid | 2,143 | 2,237 | 2026-10-10 |
| 7 | ITA · Inter Milan | 2,130 | 2,202 | 2026-10-10 |
| 8 | NOR · FK Bodø/Glimt | 2,124 | 2,143 | 2026-10-10 |
| 9 | ENG · Brighton & Hove Albion | 2,113 | 2,113 | 2026-10-10 |
| 10 | ENG · Liverpool | 2,085 | 2,285 | 2026-10-11 |
| 11 | GER · Borussia Dortmund | 2,084 | 2,116 | 2026-10-09 |
| 12 | NOR · Viking FK | 2,083 | 2,097 | 2026-10-09 |
| 13 | ENG · Aston Villa | 2,075 | 2,162 | 2026-10-10 |
| 14 | ENG · Brentford | 2,070 | 2,070 | 2026-10-10 |
| 15 | POR · Sporting CP | 2,064 | 2,145 | 2026-10-09 |
| 16 | GER · Bayer Leverkusen | 2,063 | 2,190 | 2026-10-10 |
| 17 | ENG · Manchester United | 2,060 | 2,147 | 2026-10-10 |
| 18 | ESP · Atlético Madrid | 2,049 | 2,134 | 2026-10-10 |
| 19 | ENG · Bournemouth | 2,041 | 2,073 | 2026-10-10 |
| 20 | ENG · Chelsea | 2,039 | 2,185 | 2026-10-10 |
| 21 | POR · SL Benfica | 2,028 | 2,071 | 2026-10-11 |
| 22 | GER · VfB Stuttgart | 2,027 | 2,050 | 2026-10-10 |
| 23 | ENG · Leeds United | 2,026 | 2,033 | 2026-10-10 |
| 24 | ITA · AS Roma | 2,025 | 2,070 | 2026-10-11 |
| 25 | POR · Porto | 2,016 | 2,086 | 2026-10-10 |
| 26 | RUS · Zenit Saint Petersburg | 2,010 | 2,011 | 2026-10-04 |
| 27 | BEL · Royale Union Saint-Gilloise | 2,009 | 2,037 | 2026-10-11 |
| 28 | ENG · Everton | 2,002 | 2,009 | 2026-10-11 |
| 29 | ENG · Newcastle United | 1,993 | 2,141 | 2026-10-12 |
| 30 | ITA · Juventus | 1,992 | 2,200 | 2026-10-11 |
| # | Команда | Рейтинг | Пік | Останній матч |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ESP · Spain | 2,312 | 2,312 | 2026-10-06 |
| 2 | ENG · England | 2,195 | 2,195 | 2026-10-06 |
| 3 | ARG · Argentina | 2,190 | 2,200 | 2026-10-06 |
| 4 | FRA · France | 2,157 | 2,210 | 2026-10-05 |
| 5 | POR · Portugal | 2,087 | 2,088 | 2026-10-04 |
| 6 | MAR · Morocco | 2,075 | 2,106 | 2026-10-04 |
| 7 | BRA · Brazil | 2,039 | 2,212 | 2026-10-03 |
| 8 | COL · Colombia | 2,033 | 2,115 | 2026-10-06 |
| 9 | SUI · Switzerland | 2,033 | 2,033 | 2026-10-06 |
| 10 | JPN · Japan | 2,026 | 2,064 | 2026-09-28 |
| 11 | NED · Netherlands | 2,023 | 2,177 | 2026-10-04 |
| 12 | BEL · Belgium | 2,018 | 2,175 | 2026-10-05 |
| 13 | NOR · Norway | 1,973 | 2,053 | 2026-10-04 |
| 14 | GER · Germany | 1,965 | 2,254 | 2026-10-04 |
| 15 | MEX · Mexico | 1,965 | 2,054 | 2026-10-06 |
| 16 | ITA · Italy | 1,957 | 2,095 | 2026-10-05 |
| 17 | NGA · Nigeria | 1,949 | 1,962 | 2026-10-06 |
| 18 | AUS · Australia | 1,936 | 2,002 | 2026-09-29 |
| 19 | SEN · Senegal | 1,924 | 1,991 | 2026-10-04 |
| 20 | CRO · Croatia | 1,923 | 2,036 | 2026-10-06 |
| 21 | USA · United States | 1,923 | 2,011 | 2026-10-06 |
| 22 | ECU · Ecuador | 1,919 | 1,980 | 2026-09-24 |
| 23 | AUT · Austria | 1,917 | 1,957 | 2026-10-04 |
| 24 | ALG · Algeria | 1,911 | 1,961 | 2026-10-06 |
| 25 | URU · Uruguay | 1,909 | 2,056 | 2026-10-06 |
| 26 | DEN · Denmark | 1,909 | 2,018 | 2026-10-04 |
| 27 | PAR · Paraguay | 1,905 | 1,905 | 2026-10-02 |
| 28 | KOR · South Korea | 1,901 | 1,986 | 2026-10-06 |
| 29 | IRN · Iran | 1,900 | 2,017 | 2026-09-29 |
| 30 | CAN · Canada | 1,878 | 2,010 | 2026-10-06 |
| # | Команда | Країна | Рейтинг | Пік | Матчі | Останній матч |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14851 | Dominica | DMA | 1,337 | 1,538 | 2026-09-21 | |
| 14852 | Solomon Islands | SOL | 1,337 | 1,697 | 2026-03-30 | |
| 14853 | Bonnyrigg Rose | SCO | 1,336 | 1,549 | 2026-10-03 | |
| 14854 | Altona 93 | GER | 1,336 | 1,481 | 2018-05-16 | |
| 14855 | Truro City | ENG | 1,334 | 1,500 | 2026-04-25 | |
| 14856 | Eritrea | ERI | 1,334 | 1,515 | 2019-09-10 | |
| 14857 | FC Unterföhring | GER | 1,331 | 1,487 | 2018-05-12 | |
| 14858 | Saint Lucia | LCA | 1,328 | 1,602 | 2026-03-27 | |
| 14859 | Samoa | SAM | 1,328 | 1,500 | 2024-11-18 | |
| 14860 | Latvia | LVA | 1,328 | 1,642 | 2026-10-05 | |
| 14861 | Bonaire | — | 1,328 | 1,509 | 2026-06-06 | |
| 14862 | Tuvalu | — | 1,327 | 1,502 | 2023-11-30 | |
| 14863 | Somalia | SOM | 1,326 | 1,500 | 2025-11-26 | |
| 14864 | Afghanistan | AFG | 1,325 | 1,576 | 2026-06-10 | |
| 14865 | TSV 1896 Rain am Lech | GER | 1,323 | 1,465 | 2016-05-21 | |
| 14866 | Alderney | — | 1,323 | 1,500 | 2022-04-23 | |
| 14867 | Tibet | — | 1,321 | 1,500 | 2025-07-03 | |
| 14868 | VfB Germania Halberstadt | GER | 1,320 | 1,500 | 2023-05-28 | |
| 14869 | Chad | CHA | 1,320 | 1,536 | 2025-11-17 | |
| 14870 | Dumbarton | SCO | 1,320 | 1,568 | 2026-10-10 | |
| 14871 | Nuneaton Town | ENG | 1,318 | 1,538 | 2015-07-14 | |
| 14872 | Western Sahara | — | 1,317 | 1,500 | 2013-06-28 | |
| 14873 | Solihull Moors | ENG | 1,317 | 1,633 | 2026-10-10 | |
| 14874 | Guam | GUM | 1,315 | 1,500 | 2026-06-06 | |
| 14875 | Yerevan | ARM | 1,314 | 1,563 | 2019-12-01 | |
| 14876 | Morecambe | ENG | 1,311 | 1,578 | 2026-08-01 | |
| 14877 | Cayman Islands | CAY | 1,308 | 1,506 | 2026-06-06 | |
| 14878 | Mongolia | MNG | 1,307 | 1,500 | 2026-06-05 | |
| 14879 | Berliner AK 07 | GER | 1,306 | 1,591 | 2024-05-19 | |
| 14880 | Brackley Town | ENG | 1,306 | 1,504 | 2026-04-25 | |
| 14881 | Kettering Town | ENG | 1,304 | 1,570 | 2024-12-01 | |
| 14882 | Farsley Celtic | ENG | 1,303 | 1,500 | 2008-04-26 | |
| 14883 | Stirling Albion | SCO | 1,300 | 1,576 | 2026-10-10 | |
| 14884 | Cook Islands | COK | 1,298 | 1,500 | 2026-10-01 | |
| 14885 | Turks and Caicos Islands | TCA | 1,297 | 1,500 | 2025-08-16 | |
| 14886 | Annan Athletic | SCO | 1,294 | 1,500 | 2026-10-10 | |
| 14887 | Saint Helena | — | 1,293 | 1,500 | 2023-07-13 | |
| 14888 | Wallis Islands and Futuna | — | 1,291 | 1,500 | 1995-08-20 | |
| 14889 | North Ferriby United | ENG | 1,290 | 1,433 | 2017-04-29 | |
| 14890 | Dvin Artashat | ARM | 1,288 | 1,500 | 2000-03-29 | |
| 14891 | Hebei | CHN | 1,287 | 1,641 | 2022-12-30 | |
| 14892 | Weymouth | ENG | 1,287 | 1,508 | 2026-08-01 | |
| 14893 | Grays Athletic | ENG | 1,286 | 1,587 | 2010-04-24 | |
| 14894 | Gateshead | ENG | 1,284 | 1,571 | 2026-10-10 | |
| 14895 | Braintree Town | ENG | 1,283 | 1,528 | 2026-08-01 | |
| 14896 | Nepal | NEP | 1,283 | 1,500 | 2025-11-18 | |
| 14897 | Antigua and Barbuda | ATG | 1,283 | 1,634 | 2025-11-18 | |
| 14898 | Oxford City | ENG | 1,283 | 1,500 | 2024-04-20 | |
| 14899 | Tiburones Rojos de Veracruz | MEX | 1,275 | 1,563 | 2019-11-23 | |
| 14900 | Djibouti | DJI | 1,270 | 1,500 | 2025-11-26 |
На сторінці майбутніх матчів показано десяткові коефіцієнти: скільки повертає одна одиниця разом зі ставкою. За 3,50 ставка 20 Kč на нічию повертає 70 Kč — 50 прибутку плюс 20 ставки.
Щоб перетворити коефіцієнт на ймовірність, поділи 1 на нього. 1 / 3,50 = 28,6% — таку ймовірність нічиєї передбачає коефіцієнт букмекера. Зроби це для всіх трьох результатів матчу: сума мала б бути 100%. Але вона завжди більша.
Надлишок — це маржа букмекера, закладений прибуток, також відомий як overround. Прибери надлишок пропорційно — отримаєш «чесні» оцінки з таблиць вище.
Саме тому ставки на кожну нічию в будь-якому рядку вище збиткові: коефіцієнти вже близькі до дійсності, але зменшені на маржу. Для прибутку потрібен коефіцієнт вищий за 1 / власну ймовірність — для команди з нічиєю в чверті матчів це понад 4,00.
| Результат | Коефіцієнти | 1 / коефіцієнт | Без маржі |
|---|---|---|---|
| Перемога господарів | 2.00 | 50.0% | 48.3% |
| Нічия | 3.50 | 28.6% | 27.6% |
| Перемога гостей | 4.00 | 25.0% | 24.1% |
| Разом | — | 103.6% | 100.0% |
Три коефіцієнти разом дають 103.6% імовірності, отже приблизно 3.6% належить букмекеру за будь-якого результату. Цю частку закладено в кожну ставку, виграшну чи програшну, тому стовпець ставок на всі матчі від’ємний навіть за привабливих коефіцієнтів.
FDB4 оцінює всі команди за Elo, відтворюючи понад пів мільйона матчів у хронологічному порядку: обидві команди починають із 1500, переможець забирає бали в того, хто програв, а несподіваний результат чи велика різниця голів посилюють зміну рейтингу. Сторінка ранжує найсильніші клуби й збірні за поточним рейтингом і піком та показує фактичну частоту нічиїх для кожної різниці рейтингів. Рівні команди грають унічию приблизно вдвічі частіше за нерівних. Поруч — оцінка ринку для тих самих матчів і просте пояснення десяткових коефіцієнтів, відповідних імовірностей і маржі букмекера.