Трофеї 1 турнір
🏆 2 × Чемпіон (1986, 2025)
🥈 2 × Фіналіст (1989, 2024)
Сила команди · Elo усі рейтинги ›
Рейтинг 1,698 усі починають із 1500
Пік 1,737 досягнуто 17 лют 2000
Місце #300 з 14 598 клуби
Оцінено матчів 1,157 останні 15 жов 2026

Те, що команда заслужила результатами: усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку, обидві команди починають із 1500, а переможець забирає бали в того, хто програв. Це рейтинг після останнього оціненого матчу; місце враховує кожну команду типу «клуб», яка мала рейтинг, включно з тими, що вже не грають. Міра сили, а не прогноз наступного результату. Обчислено 18 жов 2026.

Остання форма · нічиї виділено
Везіння чи вміння як це обчислено ›

За 345 матчів (січ 2015 – жов 2026) команда OFI Crete зіграла внічию 83 разів, а модель очікувала 84,3 саме за цими матчами — приблизно на 1 менше, або 0,2 стандартних похибок, майже те, що очікувала модель.

Стала середня частота ліги натомість дала б 82,6 — «більше нічиїх, ніж у лізі» та «більше нічиїх, ніж мали дати ці матчі» означають різне. Ці матчі були в навчальній вибірці моделі, тому її ймовірності підібрано з урахуванням відомих результатів.

Найдовші серії без нічиїх усі на сторінці рекордів ›
За турнірами (за весь час)
ТурнірІННічиї%
Super League Greece 865 202 23.4%
Greek Football Cup 263 63 24.0%
UEFA Europa League 20 4 20.0%
Club Friendlies 5 0 0.0%
UEFA Cup Winners' Cup 4 0 0.0%
За календарними роками
РікІННічиї%Макс.
2026 33 6 18.2% 11
2025 40 4 10.0% 21
2024 41 14 34.2% 7
2023 35 12 34.3% 5
2022 35 9 25.7% 7
2021 39 13 33.3% 6
2020 35 7 20.0% 8
2019 37 10 27.0% 15
2018 18 6 33.3% 3
2017 5 0 0.0% 3
2016 5 1 20.0% 4
2015 22 1 4.6% 12
2014 39 8 20.5% 12
2013 35 10 28.6% 9
2012 37 9 24.3% 8
2011 15 5 33.3% 6
2010 2 1 50.0% 1
2009 18 4 22.2% 7
2008 36 9 25.0% 14
2007 31 4 12.9% 12
2006 33 10 30.3% 7
2005 35 13 37.1% 5
2004 32 10 31.3% 6
2003 39 6 15.4% 9
2002 34 12 35.3% 8
2001 36 9 25.0% 7
2000 49 14 28.6% 7
1999 38 4 10.5% 13
1998 37 4 10.8% 19
1997 44 8 18.2% 11
1996 39 6 15.4% 14
1995 37 4 10.8% 20
1994 13 3 23.1% 6
1993 12 2 16.7% 7
1992 8 3 37.5% 2
1991 4 0 0.0% 4
1990 9 2 22.2% 3
1989 4 1 25.0% 2
1988 9 3 33.3% 5
1987 11 2 18.2% 5
1986 7 2 28.6% 4
1985 4 1 25.0% 3
1984 3 2 66.7% 1
1983 2 0 0.0% 1
1982 6 2 33.3% 3
1981 3 2 66.7% 1
1980 2 1 50.0% 1
1979 2 1 50.0% 1
1978 2 1 50.0% 1
1977 2 0 0.0% 1
1976 3 1 33.3% 1
1975 1 0 0.0% 1
1974 2 0 0.0% 1
1972 2 0 0.0% 1
1971 3 2 66.7% 1
1970 2 1 50.0% 1
1969 2 0 0.0% 2
1968 1 0 0.0% 1
1967 2 1 50.0% 1
1966 1 0 0.0% 1
1963 2 1 50.0% 1
1962 1 0 0.0% 1
1961 1 1 100.0% 0
1960 1 0 0.0% 1
1959 1 0 0.0% 1
1958 2 0 0.0% 2
1957 1 0 0.0% 1
1956 2 0 0.0% 2
1955 2 0 0.0% 2
1954 1 1 100.0% 0
1953 1 0 0.0% 1
1951 1 0 0.0% 1
1949 1 0 0.0% 1
1948 2 0 0.0% 2
1947 3 0 0.0% 2
1939 1 0 0.0% 1
1938 1 0 0.0% 1
Дата Господарі Оцінка Гості Р Турнір
☆ 19 лис 1939 Ergotelis 3–2 OFI Crete Г GRE · Greek Football Cup
☆ 26 жов 1938 OFI Crete 1–2 Iraklis Heraklion В GRE · Greek Football Cup
1,162 матчів · сторінка 30 / 30 ‹ попередня наступна ›
Майбутні матчі
Дата Господарі · Гості 1 / X / 2 Нічия · логістична Турнір
нд, 18 жов 2026
чт, 22 жов 2026
нд, 25 жов 2026
нд, 01 лис 2026
чт, 05 лис 2026
нд, 08 лис 2026
нд, 22 лис 2026
чт, 26 лис 2026
нд, 18 жов 2026
☆ 18 жов 13:00 Kalamata проти OFI Crete 2.59 3.16 2.54 25.2% GRE · Super League Greece
чт, 22 жов 2026
☆ 22 жов 16:45 OFI Crete проти Bayer Leverkusen – / – / – 13.1% ITL · UEFA Europa League Етап ліги
нд, 25 жов 2026
☆ 25 жов 18:00 OFI Crete проти PAOK Thessaloniki – / – / – 24.5% GRE · Super League Greece
нд, 01 лис 2026
☆ 01 лис 16:00 Panetolikos проти OFI Crete – / – / – 27.6% GRE · Super League Greece
чт, 05 лис 2026
☆ 05 лис 20:00 Hapoel Be'er Sheva проти OFI Crete – / – / – 25.2% ITL · UEFA Europa League Етап ліги
нд, 08 лис 2026
☆ 08 лис 17:00 OFI Crete проти Atromitos Athens – / – / – 26.4% GRE · Super League Greece
нд, 22 лис 2026
☆ 22 лис 15:30 Panathinaikos проти OFI Crete – / – / – 20.8% GRE · Super League Greece
чт, 26 лис 2026
☆ 26 лис 20:00 OFI Crete проти RSC Anderlecht – / – / – 26.9% ITL · UEFA Europa League Етап ліги

Нічия · логістична — імовірність нічиєї за логістичною моделлю. П’ять сигналів — модель голів, частота нічиїх за різницею Elo, очікувані голи та власна частота нічиїх турніру — навчено на всіх зіграних матчах, відкалібровано й застосовано до майбутніх. Риска означає, що модель ще не оцінила матч. Описова статистика, а не порада щодо ставок.