// Рейтинги Elo оцінено 545,837 матчів · 14,934 команд
Сила команд і її зв’язок із нічиїми

Наскільки сильна команда і як часто рівні грають унічию?

Усі матчі бази відтворено в хронологічному порядку. Обидві команди починають із 1500; переможець забирає бали в того, хто програв, більше за несподіваний результат і ще більше за велику різницю голів. Рейтинг команди — те, що вона заслужила результатами, а різниця рейтингів перед матчем показує очікувану нерівність сил. Таблиці нижче показують, як часто кожен діапазон різниці завершувався внічию.

Оцінено матчів545,837
Оцінено команд14,934
Нічиї рівних суперників 27.39% різниця до 25
Нічиї нерівних суперників 13.96% різниця 300+
Описова статистика, а не порада щодо ставок → прочитай це
Клуби: частота нічиїх за різницею рейтингів 496,156 матчів
Клуби: частота нічиїх за різницею рейтингів 0% 15% 30% нічиї 0–24 — оцінка букмекера 28.79% 0–24 — нічиї 27.39% 27.4% 0–24 25–49 — оцінка букмекера 28.66% 25–49 — нічиї 26.31% 26.3% 25–49 50–74 — оцінка букмекера 28.34% 50–74 — нічиї 25.02% 25.0% 50–74 75–99 — оцінка букмекера 27.91% 75–99 — нічиї 25.21% 25.2% 75–99 100–149 — оцінка букмекера 26.93% 100–149 — нічиї 25.26% 25.3% 100–149 150–199 — оцінка букмекера 25.26% 150–199 — нічиї 23.72% 23.7% 150–199 200–299 — оцінка букмекера 22.31% 200–299 — нічиї 20.56% 20.6% 200–299 300+ — оцінка букмекера 16.00% 300+ — нічиї 13.96% 14.0% 300+ різниця рейтингів перед матчем
нічиї оцінка букмекера Фактична частота нічиїх за різницею рейтингів поруч з імовірністю за кінцевими коефіцієнтами.
Різниця рейтингів Матчі Зіграно внічию Оцінка букмекера Віддача ставок на всі нічиї
0–24 67,267 27.39% 28.79% -1.08%
25–49 72,941 26.31% 28.66% -3.14%
50–74 79,124 25.02% 28.34% -2.77%
75–99 64,785 25.21% 27.91% -2.60%
100–149 86,884 25.26% 26.93% -3.11%
150–199 53,207 23.72% 25.26% -2.52%
200–299 49,447 20.56% 22.31% -5.79%
300+ 22,501 13.96% 16.00% -12.49%

Рівні суперники грають унічию значно частіше за нерівних — перший і останній рядки показують це повністю. Останні три стовпці порівнюють це з ринком ставок на матчах із відомими коефіцієнтами: оцінка букмекера близька до дійсності, а ставки на кожну нічию збиткові в кожному рядку. «Зіграно внічию» та «Нічиї серед них» різняться, бо матчі з коефіцієнтами належать до вищих дивізіонів, де нічиї трохи частіші.

Національні збірні: частота нічиїх за різницею рейтингів 49,681 матч
Національні збірні: частота нічиїх за різницею рейтингів 0% 15% 30% нічиї 0–24 — нічиї 27.50% 27.5% 0–24 25–49 — нічиї 25.37% 25.4% 25–49 50–74 — нічиї 26.90% 26.9% 50–74 75–99 — нічиї 25.86% 25.9% 75–99 100–149 — нічиї 24.58% 24.6% 100–149 150–199 — нічиї 23.11% 23.1% 150–199 200–299 — нічиї 19.92% 19.9% 200–299 300+ — нічиї 12.37% 12.4% 300+ різниця рейтингів перед матчем
нічиї Фактична частота нічиїх за кожною різницею рейтингів.
Різниця рейтингів Матчі Зіграно внічию Оцінка букмекера Віддача ставок на всі нічиї
0–24 5,179 27.50% — —
25–49 5,077 25.37% — —
50–74 5,115 26.90% — —
75–99 4,618 25.86% — —
100–149 8,299 24.58% — —
150–199 6,447 23.11% — —
200–299 8,423 19.92% — —
300+ 6,523 12.37% — —
Найкращі клуби за поточним рейтингом
# Команда Рейтинг Пік
1 FC Bayern München 2,307 2,328
2 Manchester City 2,267 2,331
3 Arsenal 2,248 2,293
4 Barcelona 2,212 2,243
5 Paris Saint-Germain 2,155 2,231
6 Real Madrid 2,143 2,237
7 Inter Milan 2,130 2,202
8 FK Bodø/Glimt 2,124 2,143
9 Brighton & Hove Albion 2,113 2,113
10 Liverpool 2,085 2,285
11 Borussia Dortmund 2,084 2,116
12 Viking FK 2,083 2,097
13 Aston Villa 2,075 2,162
14 Brentford 2,070 2,070
15 Sporting CP 2,064 2,145
16 Bayer Leverkusen 2,063 2,190
17 Manchester United 2,060 2,147
18 Atlético Madrid 2,049 2,134
19 Bournemouth 2,041 2,073
20 Chelsea 2,039 2,185
21 SL Benfica 2,028 2,071
22 VfB Stuttgart 2,027 2,050
23 Leeds United 2,026 2,033
24 AS Roma 2,025 2,070
25 Porto 2,016 2,086
26 Newcastle United 2,014 2,141
27 Zenit Saint Petersburg 2,010 2,011
28 Royale Union Saint-Gilloise 2,009 2,037
29 Everton 2,002 2,009
30 Juventus 1,992 2,200
Найкращі збірні за поточним рейтингом
# Команда Рейтинг Пік
1 Spain 2,312 2,312
2 England 2,195 2,195
3 Argentina 2,190 2,200
4 France 2,157 2,210
5 Portugal 2,087 2,088
6 Morocco 2,075 2,106
7 Brazil 2,039 2,212
8 Colombia 2,033 2,115
9 Switzerland 2,033 2,033
10 Japan 2,026 2,064
11 Netherlands 2,023 2,177
12 Belgium 2,018 2,175
13 Norway 1,973 2,053
14 Germany 1,965 2,254
15 Mexico 1,965 2,054
16 Italy 1,957 2,095
17 Nigeria 1,949 1,962
18 Australia 1,936 2,002
19 Senegal 1,924 1,991
20 Croatia 1,923 2,036
21 United States 1,923 2,011
22 Ecuador 1,919 1,980
23 Austria 1,917 1,957
24 Algeria 1,911 1,961
25 Uruguay 1,909 2,056
26 Denmark 1,909 2,018
27 Paraguay 1,905 1,905
28 South Korea 1,901 1,986
29 Iran 1,900 2,017
30 Canada 1,878 2,010
Усі команди з рейтингом 14,934 команд
Скинути
▸ Скинути
# Команда Рейтинг Пік
13951 HAlku 1,454 1,500
13952 HaPK Edustus/2 1,454 1,500
13953 Zangezour 1,454 1,500
13954 Hafslund IF 1,454 1,515
13955 Racing Club Lausanne 1,454 1,527
13956 Locomotiva Arad 1,454 1,517
13957 SS Arezzo 1,454 1,605
13958 USK Anif 1,453 1,501
13959 VC Gierle 1,453 1,503
13960 ATSV Wolfsberg 1,453 1,515
13961 Dacia Chișinău 1,453 1,533
13962 SK St. Magdalena 1,453 1,500
13963 Nagoya Shukyu-dan 1,453 1,500
13964 LuVe 1,453 1,500
13965 IF Herkules 1,453 1,527
13966 Frem Sakskøbing 1,453 1,500
13967 FC Vapsi 1,453 1,500
13968 Mäntsälän Urheilijat 1,453 1,500
13969 Union Plaani/17 1,453 1,500
13970 Start Krasnystaw 1,453 1,500
13971 FC Grünstern (Ipsach) 1,453 1,509
13972 SC Espinho 1,453 1,573
13973 FC Espoir Tarciennois 1,453 1,500
13974 Barnes 1,453 1,526
13975 FC Visp 1,453 1,510
13976 FC Rudersdal 1,453 1,500
13977 Manchukuo 1,453 1,500
13978 Randaberg IL 1,453 1,500
13979 Hauerseter SK 1,453 1,500
13980 Petrolul Moinești 1,453 1,500
13981 FC Rauma 1,453 1,500
13982 ASK Klagenfurt 1,453 1,500
13983 FC Bôle 1,453 1,500
13984 Stein 1,453 1,517
13985 FC Stabio 1,453 1,500
13986 FC Portalban 1,453 1,507
13987 Leyton 1,453 1,502
13988 FC Fétigny 1,453 1,535
13989 Preveza 1,453 1,500
13990 Lyngen/Karnes IL 1,453 1,507
13991 Nordnes 1,453 1,508
13992 Sisu/2 1,453 1,500
13993 Kaarinan Palloseura 1,453 1,500
13994 Miedź Legnica II 1,453 1,500
13995 K. FC Lentezon Beerse 1,453 1,534
13996 SV Schaffhausen 1,453 1,545
13997 Ballymena United 1,453 1,500
13998 FC Ingolstadt 04 II 1,453 1,571
13999 FC Phönix (Winterthur) 1,453 1,553
14000 FC Flums 1,453 1,518
сторінка 280 / 299 ‹ попередня наступна ›
Як читати коефіцієнти ставок чому три коефіцієнти дають понад 100%

На сторінці майбутніх матчів показано десяткові коефіцієнти: скільки повертає одна одиниця разом зі ставкою. За 3,50 ставка 20 Kč на нічию повертає 70 Kč — 50 прибутку плюс 20 ставки.

Щоб перетворити коефіцієнт на ймовірність, поділи 1 на нього. 1 / 3,50 = 28,6% — таку ймовірність нічиєї передбачає коефіцієнт букмекера. Зроби це для всіх трьох результатів матчу: сума мала б бути 100%. Але вона завжди більша.

Надлишок — це маржа букмекера, закладений прибуток, також відомий як overround. Прибери надлишок пропорційно — отримаєш «чесні» оцінки з таблиць вище.

Саме тому ставки на кожну нічию в будь-якому рядку вище збиткові: коефіцієнти вже близькі до дійсності, але зменшені на маржу. Для прибутку потрібен коефіцієнт вищий за 1 / власну ймовірність — для команди з нічиєю в чверті матчів це понад 4,00.

Результат Коефіцієнти 1 / коефіцієнт Без маржі
Перемога господарів 2.00 50.0% 48.3%
Нічия 3.50 28.6% 27.6%
Перемога гостей 4.00 25.0% 24.1%
Разом — 103.6% 100.0%

Три коефіцієнти разом дають 103.6% імовірності, отже приблизно 3.6% належить букмекеру за будь-якого результату. Цю частку закладено в кожну ставку, виграшну чи програшну, тому стовпець ставок на всі матчі від’ємний навіть за привабливих коефіцієнтів.

FDB4 оцінює всі команди за Elo, відтворюючи понад пів мільйона матчів у хронологічному порядку: обидві команди починають із 1500, переможець забирає бали в того, хто програв, а несподіваний результат чи велика різниця голів посилюють зміну рейтингу. Сторінка ранжує найсильніші клуби й збірні за поточним рейтингом і піком та показує фактичну частоту нічиїх для кожної різниці рейтингів. Рівні команди грають унічию приблизно вдвічі частіше за нерівних. Поруч — оцінка ринку для тих самих матчів і просте пояснення десяткових коефіцієнтів, відповідних імовірностей і маржі букмекера.